магазини за обувки Pilini в София

  • 8 509
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Здравейте, момичета,

скоро бях в единия магазин на Пилини (до Попа) и си харесах страхотни обувчици, но проблемът е, че докато се чудех, взе, че свърши 37 номер, а много искам да ги намеря същите. В един друг форум бях чела, че имат 3 магазина, но не разбрах къде точно - беше написано, че двата са на Графа, а третият на Витошка, но все пак за съжаление нямам възможност да обикалям толкова много и искам да попитам дали можете да ми дадете малко по-точно обясние. Дори и да не е точен номер на улица, поне от кой край са или някакви по-големи магазини или други сгради в съседство, за да се ориентирам по-лесно.

Благодаря ви!

# 1
ми на витошка магазина е то4но до пицария "уго" ама чесно казано тва са наи големите боклуци които може човек да си купи.почти всеки ги връща за рекламация.и това го гарантирам.голями мошеници са сопствениците забраняват да се пускат касови бележки на персонала и като ги върнеш за рекламация даже не можеш да докажеш че си си ги купил.отделно казват 4е са италиански а те се зглобяват в бг.Другия им магазин е като слезнеш на попа и продалжиш към канала по4ти на крастовището.На никои не препоръчвам да си купи нещо от там.

# 2
  • Мнения: 166
И аз си бях взела такива обувки още миналата година, но се оказаха големи боклуци, още след 10 дни носене се отлепиха!

# 3
За марката PILLINI дори не ги сглобяват в бг а идват на Варна от КИТАЙ

# 4
Между другото и на  Paolo Botticelli стоката идва от КИТАЙ , но хората се подвеждат по името и си мислят че си купуват италиански обувки ама не :
пълни боклуци made in CHINA

# 5
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Между другото и на  Paolo Botticelli стоката идва от КИТАЙ , но хората се подвеждат по името и си мислят че си купуват италиански обувки ама не :
пълни боклуци made in CHINA
то си личи по цените , но в Китай могат и качествени неща да правят . Зависи от цената която дадения търговец е решил да даде , едно и също нещо там ти го правят и за 5 и за 50 лв , както и за 5дни и 5 месеца . Кое не е сглобено/ шито в Китай . Много световно извесни марки са изнесли производството си в Китай , заради евтината работна ръка

# 6
  • Мнения: 5 647
Реших да вляза в един от магазините им и ми направи впечатление, че всичките обувки са от изкуствена кожа и с отвратителна изработка.

# 7
  • Мнения: 9
...ужасно некачествени обувки...само това мога да кажа!!!

# 8
be neznam ma az imam obuvki pilini ot min god i sum mn dovolna,lqtoto samo tqh nosq sega si vzeh su6to....taka 4e ako iskate vqrvaite ma sa mi mn udobni,cenata e dobra kasova belejka si mi davat redovno ne znam kuv vi e filma ma sa super...koi ne gi haresva da dade 8oolv za obuvki i da si traeee xxixixixixi Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 129
be neznam ma az imam obuvki pilini ot min god i sum mn dovolna,lqtoto samo tqh nosq sega si vzeh su6to....taka 4e ako iskate vqrvaite ma sa mi mn udobni,cenata e dobra kasova belejka si mi davat redovno ne znam kuv vi e filma ma sa super...koi ne gi haresva da dade 8oolv za obuvki i da si traeee xxixixixixi Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ти пък на тези жалки мушамени подобия обувки ли им казваш Laughing

# 10
абе пилини в кофата само за там стават а на които са му удобни явно не е обувал хубава обувка.а за касова бележка и на мен не ми дадоха.мизерници са явно собствениците да спестат некои данак ахххахахаахах обувките като собствениците.Става дума за магазина им на попа

Общи условия

Активация на акаунт