Все още съм при вас!

  • 769
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 960
Момичета, не знам дали си спомняте  за мен, ето тук разисквахме моята ситуация:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=34298.0.

Та да ви се похваля, все още кърмя бебето, макар че яде от шише ( то това е кърмено бебе без да е сукало, горкото). Специализирах се и вече мога и да си регулирам кърмата при спадове. Отделно вече имам 5 литра замразена за черни дни....и тези дни трябва да се сдобия от някъде с малък фризер, защото и двете камери на хладилника се напълниха....
Бебата е качила 2,200 от изписването....И така...

Мацки, супер е че ви има иначе нищо нямаше да постигна. За инфо сега се цедя по 5 пъти на ден, единия през нощта.

Поздрави, лек ден и успешна седмица!
Мира

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Позравления,мамче - наистина повдигаш духа с това доказателство,че когато човек наистина има желание,може да се оправи и в най-трудната ситуация(а твоята е наистина от най-най-сложните).От мен  newsm51 за куража и упорството Grinning

# 2
  • Мнения: 7 106
Мира, много се радвам за вас. То вярно са казали хората, че неволята учи. Дано все така расте бебана и да радва мама.
Възхищавам ти се за куража, както и за неизчерпаемата енергия, защото почти не познавам майка която да се е върнала толкова скоро след раждането на работа, а пък в същото време да кърми бебето си.
Целувки Heart Eyes!

# 3
  • Мнения: 8 450
Браво на теб!
Да растете все така здрави и силни от мамината кърма!

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Наистина заслужаваш аплодисменти  smile3501
Браво за ентусиазма Grinning

# 5
  • Мнения: 6 206
Браво!
Идеални сте.
Шапка ти свалям за усърдието.

# 6
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Браво не теб!Успех и за по-нататък! newsm10

# 7
  • Мнения: 6 243
Браво!
Възхищавам се на упоритостта ти... като знам какъв къртовски труд е това, което правиш.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 960
Момичета благодаря ви за хубавите думи, подкрепата ви значи страшно много за мен!
Мира

Общи условия

Активация на акаунт