Вярно ли е?

  • 1 007
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
Здравейте скъпи мами.Досега влизах във форума само за да ви чета и да събирам полезни мнения и идеи.Сега обаче реших най-после да се включа с един въпрос,който в последните дни ме е засегнал пряко.Имам син на 2 години и 2 месеца,който в началото на месеца НЕ беше приет на детска ясла.Примирих се с положението и тъй като спешно трябваше да се върна на работа се наложи да си наемем детегледачка.Жената е работила доста години в детска градина и ми спомена,че от миналата година са отпускали някакви парички на неприетите деца.Искам да знам дали тази информация е вярна,някой получил ли е такива пари,към кого евентуално трябва да се обърна за съвет?!По принцип съм от Варна и ако наистина има такава програма за подпомагане на майките в моето положение ще съм много радостна тъй като тук заплатите на бавачките са доста високи.Благодаря предварително на всички,които ще се включат с мнение и съвет!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 058
мисля че става въпрос  за помощи които се изплащат за детегледачка май беше мин работна заплата, провери в сайта на агенция социално подпомагане

# 2
  • Мнения: 146
Погледнах в сайта,но не успях да намеря такава информация newsm78

# 3

Общи условия

Активация на акаунт