какво ще е - момче или момиче?

  • 6 655
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Цитат
здравейте казвам се мария,и очаквам своето съкровище съвсем скоро. определена съм за 27.06.2009. на видеозона ми излиза че ще е момиче но които ми види корема казва че ще е момче как мога да разбера със сигурност.
zdraveite kazvam se mariq,i o4akvam svoeto sukrovi6te suvsem skoro. opredelena sum za 27.06.2009. na videozona mi izliza 4e 6te e momi4e no koito mi vidi korema kazva 4e 6te e mom4e kak moga da razbera sus sigurnost.

---------
Пишете на кирилица!

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 13:06 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 3 499
Ами съвсем скоро ще разбереш със сигурност.  Laughing
Леко раждане!

# 2
  • Мнения: 712
Със сигурност ще разбереш след две седмици. До тогава можеш да се довериш или на техниката, или на рентгеновия поглед на всички, които ти гледат корема.

# 3
  • Мнения: 793
Докато не се роди няма 100% сигурност какво ще е. На мен на обикновен видеозон и на 4Д ми казаха момиче,купувам всичко в розово,но пак не съм 100% сигурна. Peace

# 4
  • Мнения: 7 723
На мене ми сипваха бабите сол отзад на главата Crazy

# 5
  • Мнения: 10 982
На мене ми сипваха бабите сол отзад на главата Crazy

На някои им въртят халка над корема и гадаят какво ще е.  Mr. Green
Залагам на показанието на видеозона, че ще е момиче.

# 6
  • Мнения: 2 219
И на мен всички лекари при които бях ходила казаха,че ще е момиче ама бабите до последно си знаеха тяхното - корема ми бил остър,момче ще е.Даже едната каза,че аз съм била първата на която не познала бебето по корема. Laughing

# 7
  • България
  • Мнения: 757
При мен видеозона показваше момченце и такова и родих,но и при мен бабите си знаеха-момиче та момиче.Корема ти какъв,дупето онакова ooooh!

# 8
  • Мнения: 718
На видеозон някой път не уцелват пола, тъкмо да повярвам на някоя баба, дето по формата му познава  Laughing До няколко седмици ще разбереш  със сигурност Wink

# 9
  • Мнения: 1 740
Докато не се роди няма 100% сигурност какво ще е.
Така е . Peace
Успех, леко раждане и здраво бебче на финала.

# 10
  • Мнения: 2 447
Ами,със сигурност ще разбереш след като родиш! Mr. Green
Живо и здраво бебче и леко раждане ти желая

# 11
  • Мнения: 6 711
Ти не разчитай толкова на "гледане на корем"! Ехографът  е по-точния метод от двата

# 12
  • Мнения: 1 045
заложи на видеозон.На корем ми гледаха,на лице,на сол,жлъчка пукали на петел и кой знае какво още без да са ми казали.Всичките глупости казваха момче,видеозона момиче,в крайна сметка техниката позна.

# 13
  • Мнения: 5 952
до 27 има 10 дни тогава или по рано ще разбереш.Стискам палци,не то остава да се чудиш много

# 14
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Аз пък залагам на опита на бабите.  Mr. GreenКак може толкова глупави теми да се пускат.

Общи условия

Активация на акаунт