За изпотяването?!?!?!

  • 8 987
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 367
Здравейте мами!
Много ще съм ви благодарна...ако споделите вашия опит ...какъв продукт използвате против изпотяване...кой е най-ефикасен според вас...и остава ли по дрехите...дали няма нещо като медицинска козметика...което да отговаря на моити нужди....
След като родих първата ми дъщеря...изпотяването ми стана проблем....ползвала съм козметика...обикновенна...ролони...но не всички успяват да ми помогнат да се чувствам спокойна...и това не е само през лятото...просто вегетативната ми нервна система се промени....както и много други неща... Laughing
Благодаря ви! Peace

# 1
  • Мнения: 23
Опитай с това http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2 Мирише малко неприятно,но ефекта е много добър.Слага се вечер и сутрин се измива.Първите три дни се слага всяка вечер,а после по веднъж в седмицата.При мен имаше ефект.

# 2
  • Мнения: 0
аз ползвам седем дневния крем на Vichy. По принцип не харесвам марката, но дезодоранта си го бива. Отначало се нанася всеки ден за една седмица, после 3 дена всеки ден, после разреждаш през ден. Едно нанасяне ти е достатъчно за целия ден и ако пропуснеш някой път ще знаеш че няма да се изпотиш. Аз сеха го слагам през 2 дена, но вече го позлвам от година. Зимата през 3-4. По принцип не е евтин, към 14-15 лв е, но една тубичка стига за 2 месеца и си решавате проблемите. Иначе за хора с проблеми с изпотяването (това си е диагноза) се прави Боткокс (не тоя дето си слагаме по лицето) Simple Smile и чувам че действал добре. Аз познавам един мъж, който е много доволен, но се правело на 1.5-2 години.

# 3
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Има цяла тема по повода - "Без бели следи"

Прочети я, вътре има изписано много по въпроса.

# 4
  • Мнения: 4 111
picaso, изпотяването ли искаш да подтиснеш, миризмата ли или и двете?

# 5
  • Мнения: 146
Опитай с това http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2 Мирише малко неприятно,но ефекта е много добър.Слага се вечер и сутрин се измива.Първите три дни се слага всяка вечер,а после по веднъж в седмицата.При мен имаше ефект.
Одор-екс-а лично съм го тествала и съм много впечатлена от него.Има упътване за приложението му,но аз след 1-вите 3 нанасяния забравих,че изобщо някога съм се изпотявала.Отстранява както неприятната миризма,така и самото потене! Peace

# 6
  • Мнения: 743
Дааааа и аз съм с две ръце за Одорекс. Ще останеш очарована от ефекта. Използвай според указанието! Peace

# 7
  • Мнения: 367
picaso, изпотяването ли искаш да подтиснеш, миризмата ли или и двете?
Миризма няма....поне не в този смисъл,че да ме притеснява...просто потенето се увеличи...незнам дали ме разбирате...но не нося вече тениски с къс ръкав...или търся такива с подходящ цвят,та дори и да има петна да не си личат...лятото ходя предимно с потници...не миризма определено не ме притеснява.....
Отдавам всичко на промяна след раждането...защото преди това не съм се притеснявала...не съм се изпотявала толкова...ако проблема е медицински...на какъв лекар...специализиран...или общ... newsm78
Като начало ще се възползвам от предложението ви за Одорекс...и ако и това не помага ще видя тогава.... Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 4 111
Разбирам, Одорекса не съм го използвала, дано ти помогне!

# 9
  • Мнения: 539
И аз се потях доста обилно, но откакто ползвам Одорекс-а направо забравих какво е това още след първото пръскане. Определено си заслужава  Peace

# 10
  • Мнения: 0
az pak ne sam polzvala odorex i ne moga da komentiram Wink

# 11
  • Мнения: 431
Добре де, как така ще се блокира изпотяването  Shocked
To... не е ли 'необходимо' на организма, естествен природен процес, и т.н.?!...

# 12
  • Мнения: 6 607
picaso провери си щетовидната жлеза и пробвай Одорекса.

# 13
  • Мнения: 101
Одорекс само под мишниците ли се използва? Мога ли да го използзвам по други части от тялото, например много се изпотявам по гърба и гърдите.

# 14
  • Мнения: 131
Момичета, това има ли го в аптеките или някакви други магазини, или само от сайта може да се поръча?

Общи условия

Активация на акаунт