Кое е най-евтиното АМ?

  • 5 491
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 379
И колко струва? Това е въпросът ми. Бебо в момента е на Аптамил 1, но поради финансови съображения изборът е или да минем на КМ или да сменя АМ с по-евтино. И понеже май по-добрият вариант се оказва да сменя АМ та ви питам - колко струва най-евтиното АМ?

# 1
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Селия е едно от евтините 400гр е 7,50 и е добро мляко и хумана тя е 300гр 6.50лв но за нея нямам отзиви.
http://www.papa-bebe.com/mlekamarki.html

# 2
  • Мнения: 27 524
Доколкото знам Селия хич не е от евтините  Confused 400гр са малко, обикновено са по 900 и по 800, значи идва нормално към 15лв. Не струваше ли толкова и Аптамила или са ми стари спомените?  Grinning

# 3
  • Мнения: 379
Аптамила в най-евтиния си вариант е 27.10лв Sad

# 4
  • Мнения: 27 524
 Shocked Уф...  Sad

Мисля, че Фризолак си остава най-евтиното, но нека кажат майки с по-нови познания за цените.

# 5
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Фризото е някъде между 8.50 и 9лв за 400гр.

# 6
  • Мнения: 27 524
Ясно.  Simple Smile Но си спомням, че се коментираше тук, че Селия е едно и от нах-хубавите, но и от най-скъпите  Thinking

# 7
  • София
  • Мнения: 12 554
НАН-ът не е скъп - в момента е около 8 лева за кутия от 400 грама

# 8
  • Мнения: 379
ами това не ми се вижда много скъпо в сравнение с Аптамил-а . направо си е наполовината.

# 9
  • София
  • Мнения: 12 554
ами това не ми се вижда много скъпо в сравнение с Аптамил-а . направо си е наполовината.

Ами не е скъпо. 800 грама излизат 16 лева.

# 10
  • София
  • Мнения: 15 215
Селията излиза с левче по-малко за същото количество.  Simple Smile
Ако трябва да избирам между Селия и НАН-бих избрала Селия. Само че се намира малко по-трудно, отколкото НАН.

# 11
  • София
  • Мнения: 12 554
Селията излиза с левче по-малко за същото количество.  Simple Smile
Ако трябва да избирам между Селия и НАН-бих избрала Селия. Само че се намира малко по-трудно, отколкото НАН.

Що? Какво му е на Нан-а?

# 12
  • София
  • Мнения: 15 215
За НАН съм чела много негативни отзиви (както и положителни, разбира се), а за Селия-само положителни.
Иначе не съм давала нито едно от тези млека.
Селия е първото мляко с пробиотици, които започнаха да внасят в България, НАН също е с бифидус, но отзивите за Селия все пак са по-добри.

# 13
  • София
  • Мнения: 12 554
За НАН съм чела много негативни отзиви (както и положителни, разбира се), а за Селия-само положителни.
Иначе не съм давала нито едно от тези млека.
Селия е първото мляко с пробиотици, които започнаха да внасят в България, НАН също е с бифидус, но отзивите за Селия все пак са по-добри.

Ясно.
Ами има го и моментът, че Селията не е толкова популярна, следователно по-малко хора го ползват.
Аз лично съм доволна много от НАН.

# 14
  • Мнения: 9 973
фризолака е евтин

Общи условия

Активация на акаунт