Имам питане момичета?

  • 3 168
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Здравейте!Предварително се извинявам,ако вече има такава тема, но до момента не съм успяла да намеря отговори на въпросите си Embarassed
С две думи да обясня:Направих икси миналия месец,всичко вървеше нормално и кръвния тест показа 10,14 на 14 ден от ЕТ,но след два дена беше 2,9.Според доктора е имало имплантиране и след това ембриона е спрял своето развитие Sad
Според вас момичета,каква би могла да е причината за това?Ние сме с мъжки фактор и с 1% морфология,дали е оказала влияние.Иначе при мен няма проблеми.
Ако на някой се е случвало и има обяснение,ще бъда много благодарна.
Не смея да рискувам с второ икси,точно поради този страх ,че пак ще стане така/поне да знаех какво да предприема... Sad
Предварителна благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 23 162
В предишните ти публикации видях че 2 дни преди теста си имала прегнил, този резултат не би ли могъл да е от него?
За такава възможност не каза ли нещо лекаря ти?

# 2
  • Мнения: 94
Не,док категорично каза,че Прегнила не е повлиял теста и е имало имплантиране.Но не можа да ми даде никакво обяснение,защо е спряло да се развива.А и при предишни цикли съм забелязвала подобни признаци,т.е.закъснявало ми е теста е с бледа черта и след това цикъл CryЯвно нещо не е наред,но какво?Правила съм си почти всички изследвания които са възможни,но никъде не се установява нищо и затова съм в чуденка Cry

# 3
  • Мнения: 339
След процедурата биеше ли си фраксипарин?
При нас имаше имплантация на 2 ембриончета,но едното спря да се развива.Фраксипарина помогна на другото да се закрепи.И ние сме с мъжки фактор 4%морфология.

# 4
  • Мнения: 4 589
dgina според мен доктора трябва да ти назначи някои изследвания, ако не са правени. Пусни си имунологични и генетични,ако трябва.
При мен сега също имаше имплантация но не се развиха явно, а имам едно ИКСИ с раждане в 6 месец. Но трябва да търсиш причина, ако вече 2 пъти се е случвало, значи има нещо в теб, което пречи на ембриона да се развия.

# 5
  • Мнения: 94
Благодаря ви момичета че се отзовахте Grinning
Да,биех си Фраксипарин,но за жалост не помогна.А до момента съм правила имунологични и двамата правихме генетични и хромозомен анализ и какво ли не....
Не разбирам какво още може да се изследва,ако наистина има нещо в мен което да бъде пречка Sad
Започвам да се отчайвам,а и годинките напредват.....

# 6
  • Мнения: 108
Според мен този резултат ЧХГ - 10,14 е в резултат от прегнила. Не може два дни след прегнил, организма да се е изчистил и да не окаже влияние на резултата от кръвния тест. Чела съм доста за прегнила и тестовете и истината е, че прегнила много често дава фалшиви положителни резултати.
Някъде бях срещнала таблица, където пишеше за колко време се изчиства организма от прегнила и по спомен мисля че беше: 1500ед. - 5дни, 5000ед. - 7дни, 10 000ед. - 14 дни. Нещо от сорта.

# 7
  • Мнения: 1 768
Според мен този резултат ЧХГ - 10,14 е в резултат от прегнила. Не може два дни след прегнил, организма да се е изчистил и да не окаже влияние на резултата от кръвния тест. Чела съм доста за прегнила и тестовете и истината е, че прегнила много често дава фалшиви положителни резултати.
Някъде бях срещнала таблица, където пишеше за колко време се изчиства организма от прегнила и по спомен мисля че беше: 1500ед. - 5дни, 5000ед. - 7дни, 10 000ед. - 14 дни. Нещо от сорта.

С огромно съжаление в случая подкрепям казаното .

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 778
Според мен този резултат ЧХГ - 10,14 е в резултат от прегнила. Не може два дни след прегнил, организма да се е изчистил и да не окаже влияние на резултата от кръвния тест. Чела съм доста за прегнила и тестовете и истината е, че прегнила много често дава фалшиви положителни резултати.
Някъде бях срещнала таблица, където пишеше за колко време се изчиства организма от прегнила и по спомен мисля че беше: 1500ед. - 5дни, 5000ед. - 7дни, 10 000ед. - 14 дни. Нещо от сорта.

Аз също подкрепям  Peace

# 9
  • Мнения: 851
Според мен този резултат ЧХГ - 10,14 е в резултат от прегнила. Не може два дни след прегнил, организма да се е изчистил и да не окаже влияние на резултата от кръвния тест. Чела съм доста за прегнила и тестовете и истината е, че прегнила много често дава фалшиви положителни резултати.
Някъде бях срещнала таблица, където пишеше за колко време се изчиства организма от прегнила и по спомен мисля че беше: 1500ед. - 5дни, 5000ед. - 7дни, 10 000ед. - 14 дни. Нещо от сорта.

Категорично подкрепям тказано.
На 14ти ден резултат от 10,14 е доста нисък и е несериозно да се коментира каквато и да е имплантация. Как може да е сигурен лекаря???? Импланацията се отразява или чрез нивата на хормона чхг (високи нива, поне над 100) или чрез утразвук -  но тогава нивата на хормона трябва да са над 1000-1200. Освен това от опит знам, че резултати на чхг до 50 единици непосредствено след инжекция прегнил (24-72 часа след инжекцията) обикновенно са манипулирани от самата инжекция.
Съжалявам , че си преживяла неуспех, и се надявам скоро да видиш двете чертички Simple Smile Hug

# 10
  • Мнения: 94
Много благодаря момичета за отговорите.И аз мисля че би могъл Прегнила да е подвел резултата.Това ме успокоява поне,че не е имало имплантация и не е станало в мен нещо,което да я повлияе...
Колкото до док,той сигурно е искал да ме успокои,като ми каза така,понеже бях много разтроена....
Още веднъж ви благодаря че се отзовахте. GrinningСега ще чакам Фонда и продължаваме с втори опит Grinning

# 11
  • Мнения: 7 183
Според мен този резултат ЧХГ - 10,14 е в резултат от прегнила. Не може два дни след прегнил, организма да се е изчистил и да не окаже влияние на резултата от кръвния тест. Чела съм доста за прегнила и тестовете и истината е, че прегнила много често дава фалшиви положителни резултати.
Някъде бях срещнала таблица, където пишеше за колко време се изчиства организма от прегнила и по спомен мисля че беше: 1500ед. - 5дни, 5000ед. - 7дни, 10 000ед. - 14 дни. Нещо от сорта.

Категорично подкрепям тказано.
На 14ти ден резултат от 10,14 е доста нисък и е несериозно да се коментира каквато и да е имплантация. Как може да е сигурен лекаря???? Импланацията се отразява или чрез нивата на хормона чхг (високи нива, поне над 100) или чрез утразвук -  но тогава нивата на хормона трябва да са над 1000-1200. Освен това от опит знам, че резултати на чхг до 50 единици непосредствено след инжекция прегнил (24-72 часа след инжекцията) обикновенно са манипулирани от самата инжекция.
Съжалявам , че си преживяла неуспех, и се надявам скоро да видиш двете чертички Simple Smile Hug

Чо-ко, при мен на 14 ден от ЕТ имах 20.66 чхг. На 16 ден беше 36.03. А на 20 ден беше паднало на 18.15. Имах само овитреле преди пункция. Имало ли е имплантация или не? Аз до сега си мислех, че е имало, но не се е развило.

# 12
  • Мнения: 851
Стела, това са много ниски нива на хормона. При мене ми казаха на 20ти ден при чхг  34, че няма бременност. Аз не съм лекар, споделям самоинформацията която имам покрай моите опити. В твоя случай нямаш нито прегнил нито овитрел преди теста, така че може и да е имало. Освен това се е отразило покачване на хормона, макар и в незначителни граници. Но това е въпрос, който трябва да обърнеш към твоя лекар, той най-добре ще ти каже.Проблемите с имплантацията обикновенно се отразяват при имунологичните изследвания. При мене нямаше никакви данни за такива нарушения и проблеми, поради което продължихме да търсим причината другаде.
Успех момичета, само имайте ВЯРА! Ще стане, ще видите

Общи условия

Активация на акаунт