Сълзи над Босфора

  • 72 989
  • 462
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Сълзи над Босфора

Жанр:
    Драма
Година:
    2007

Лале е педиатър с любящ съпруг – писател на име Еге и две прекрасни дъщери. Животът им обаче се преобръща с болестта на Лале.

След посещение при лекаря тя разбира, че има тумор в мозъка и й остава малко време да бъде със семейството си. Тя не съобщава за болестта си на никого, включително и на съпруга си.

Решава да намери жена, която да бъде майка на децата й и съпруга на мъжа й.

И за по нетърпеливите Бледо Розови Букви  Embarassed SunglassesСмята, че Зейнеп, учителката на дъщерите й в детската градина, е най-добрата кандидатка. Зейнеп не може да има деца поради заболяване в миналото.

Лале казва на съпруга си, че не иска повече да бъде с него, подава молба за развод и напуска семейството си. Планът й се осъществява безпроблемно. Еге и Зейнеп са влюбват и се оженват.

Скоро обаче Лале разбира, че като по чудо напълно се е възстановила от болестта си. Междувременно Зейнеп и бившият съпруг на Лале започват нов живот. Сега Лале трябва да се бори, за да си върне семейството.


Режисьор: Хилала Сарал

В главните роли: Едже Услу,ф, Гьокхан Тепе, Бурджу Кара и др.

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 23:01 от sIsIt0

# 1
  • Мнения: 1
И този филм ще е страхотен. newsm51
Нямам търпение да почне. newsm44
Явно турците знаят как да правят филми. newsm10

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
И аз тук да съм. След 1001 нощи и Перла, следващия страхотен сериал  Peace Peace

# 3
  • Мнения: 64
   Ооооо,закъде без мен! филмът е супер и мерси на преводачките,че ни вкараха в днешния ден smile3501 smile3525 newsm51

# 4
  • Мнения: 31 128
Ще го видя и този филм.

# 5
  • Мнения: 343
Хайде и аз чакам утре първата серия

# 6
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Ще го гледам!!!! Атеш ми е любимец!  Crazy

# 7
  • Мнения: 343
[quoteЩе го гледам!!!! Атеш ми е любимец][/quote]
И на мен  Peace

# 8
  • Мнения: 0
Явно турците знаят как да правят филми. newsm10

със сигурност  newsm10 newsm10

# 9
  • Мнения: 343
Абе те правят ама много се плаче на техните филми  :
[quoteИ аз тук да съм. След 1001 нощи и Перла, следващия страхотен сериал  ][/quote]
Изпусна Мелодия насърцето  Peace

# 10
  • Мнения: 0
+ 9те серияла който бтв са купили  Rolling Eyes Rolling Eyes ще има да се реве  Flutter Flutter

# 11
  • Перник
  • Мнения: 396
+ 9те серияла който бтв са купили  Rolling Eyes Rolling Eyes ще има да се реве  Flutter Flutter

9 турски сериала ли Shocked Е кога ще ги излъчват newsm78

# 12
  • sofia
  • Мнения: 56
И аз да се запиша . Изгледала съм 6 серии страхотен е . Но мисля че доста сте разказали в началото , може би трябваше да се загатнат някои неща. Направо писаното е за бяло.
 Най- добре е сисе, да напишеш по друг начин . Загатни , но да кажеш края .Започни само началото и остави до тук.

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 18:46 от krasimirag

# 13
  • Мнения: 2
Краси,в нета има ли го? За "Сълзи над Босфора" питам.

# 14
  • sofia
  • Мнения: 56
Да това е "на сбогуване" . Дето ни го превеждаха до 6 серия , благодарения на Дамла.. пускат го сега по нова но с ново име

Общи условия

Активация на акаунт