От къде кафе "Starbucks"?

  • 11 103
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 966
Става дума за пакет кафе, което да си приготвяме вкъщи. Знам, че вече са отворили заведения - кафенета. Продава ли се изобщо някъде у нас? Или от къде мога да го поръчам, он-лайн примерно? Майка ми много го е харесала и искам да я зарадвам. Предварително благодаря на всички, които ще се включат с отговор!

# 1
  • Мнения: 743
В смото заведенеие предлагат и пакети кафе за дома. Намира се на Васил Левски и Гурко. Преди там беше пица Хът - това, в случай че не знаеш къде се намира food010

# 2
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Има и още едно кафе "Старбъкс'' на Фритьоф Нансен, срещу НДК. Там също има кафе в пакети.

# 3
  • Мнения: 1 784
А на каква цена са горе долу?
Понеже чух че в самото заведение еспресото било 7 лв, и дори не се пушело Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 743
По-скъпо е, не е като на останалите масови марки. Ще те излъжа, ако кажа някаква цифра. Но аз лично съм пила кафе там и беше 3,50 лв. Имаше и по-скъпи напитки, но зависи от изборът ти.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Струва точно 10 лв.  Peace
Имат около 4-5 вида, всички са 100% арабика и са с много приятен и мек вкус. Откакто са отворили заведение в Бургас купувам кафе за вкъщи само от там!  Peace
Самото кафе е на зърна, но на място те питат искаш ли да ти го смелят и за каква машина- еспресо или шварц. Услугата е безплатна, разбира се!  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 8 272
А на каква цена са горе долу?
Понеже чух че в самото заведение еспресото било 7 лв, и дори не се пушело Rolling Eyes

какви 7 лв.  newsm78  2 лв. е еспресото! не съм го чула, а купила... а "дори не се пушело" как да се разбира, скоро никъде няма да се пуши
Пробвах го блудкаво ми е, персонала е кофти, не ми е уютно вътре...  Костата и Ондата са в пъти по-добре. 

# 7
  • Мнения: 4 966
Много благодаря за отговорите, момичета! Още днес ще "изтичам" да видя какви видове продават в пакети.

# 8
  • Мнения: 4 966
Посетих "Starbucks". Ми нямат почти никакъв избор. Интересуваха ме кафета с разни аромати, ванилия, лешник и т.н. примерно. Имат съвсем обикновени. Само ме питаха по-силно или по-слабо искам. Всъщност нищо не си купих. Ще продължавам да търся варианти да си купя. Rolling Eyes

# 9
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Май кафете е едно и също, а слагат само различни аромати към него

# 10
  • Мнения: 14
За мен кафето там не струва,по Коледа си купихме от там специален коледен микс който беше към 15 250г, какво да ви кажа никакъв аромат нямаше това кафе, вкъщи сме само на Illy - мляно или на зърна е уникално, само не мога да разбера защо в Италия кутията е 5-6 Е а тук е вече почти 20 лв!!!

# 11
  • Мнения: 4
кафето на зърна там е 10 лв. почти всички видове само безкофеиновото е на 12 лв , единичното еспресо е 2 лв и е около 30 мл. ,но има и варянт да е дълго (колкото пожелаете) а относно персонала не съм съгласна ,много усмихнати млади хора са ,качеството на обслужване е страхотно  , а иначе имат кафета на зърна от различни региони и видовете са около 10-15 и доколкото знам няма с аромат на лешник или ванилия защото не изпозват никакви химични средства за да имат аромат а аромата зависи от района в които е отгледано кафето . на мен лично много ми харесва .

Общи условия

Активация на акаунт