Без менструация след прием на контрацептиви

  • 796
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Здравейте.
Надявам се да получа отговор на въпроса си тук. Да започна от там, че съм на 18г. и започнах приема на Yasmine в началото на отомври 2008г. - причината беше хормонален дизбаланс, бяха предписани от лекар в чужбина. Спрях да приемем хапчетата на 16 май и в периода от 8 дни след това беше последната ми менструация. Това което ме притеснява, е че в момента нямам цикъл 5ти ден. Забелязах и други симтоми, които ме карат да си мисля, че са от хормонални смущения, а именно - килограмите /в цикъл качвам най-много до 2кг с изпитите течности през деня/миналата седмица тежах 53кг, а сега 59кг. Много съм притеснена!!!! Надявам се да получа отговор.

# 1
  • Мнения: 2 111
За друг отговор освен консултация с лекар не се сещам.

# 2
  • Мнения: 53
моля ви все някой да се отзове, защото все още цикъл няма 15ти ден вече  Cry

# 3
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580
Причините може да са всякакви - от хормонален дисбаланс до бременност и купища други.

На лекар доколкото разбирам не си ходила (или греша  newsm78), но пък това е първото нещо което аз бих направила ако ми се случи нещо такова. Тук диагноза няма как да ти се постави  Naughty

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Аз две години бях на Цилест и като ги спрях, цикъла ми закъсня с 12 дни от очакваната дата.Лекарката ми беше казала, че е нормално в началото да има леки хормонални нарушения, но после всичко се оправя.При мен така и стана.
Но ти най-добре си направи една консултация с лекар.

# 5
  • Мнения: 1 949
Има ли вероятност да си бременна? Причината за неидване на цикъла навреме може да е всякаква. Потърси лекар непременно! 

# 6
  • Мнения: 32
дали е възможно от регулон да ми се е подул корема и гърдите, пия го само от 4 дни?

# 7
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
дали е възможно от регулон да ми се е подул корема и гърдите, пия го само от 4 дни?

Специално напрежението в гърдите е описано като една от възможните странични реакции от лекарството.

Общи условия

Активация на акаунт