HQ Hair - също с доставка до България

  • 3 537
  • 21
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Предполагам, че много от вас ще се заинтересуват - открих, че този онлайн магазин доставя козметика и продукти на Керастазе, TIGI и др. до България. Доставката е 3,50 GBP за първия артикул и по 0,70 GBP за всеки следващ.  Simple Smile
Аз съм доволна - специално на ТIGI в Ягодката има доста неща, но не всичко. Peace

# 1
  • някъде
  • Мнения: 979
Ееееееееее,браво!Радвам се,когато някоя добра марка се сети да прати и до тук Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 251
А вече има ли поръчали?  Simple Smile Аз ще поразгледам и може да поръчам за проба!  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 14 488
уау страхотен сайт!!! благодаря!

# 4
  • София
  • Мнения: 275
А вече има ли поръчали?  Simple Smile Аз ще поразгледам и може да поръчам за проба!  Mr. Green
Правила съм няколко поръчки от hqhair, изключително доволна съм, много са коретни, приемат плащания с Пейпал, нещата пристигат за около 2-3 дни.  Peace

# 5
  • Мнения: 39
Правила съм няколко поръчки от hqhair, изключително доволна съм, много са коретни, приемат плащания с Пейпал, нещата пристигат за около 2-3 дни.  Peace
Че за 2-3 дни е нищо душко  Hug Да взема и аз да поразгледам, а  Grinning

# 6
  • Мнения: 522
супер сайтче.Отивам да разглеждам

# 7
  • Мнения: 340
С доставка до БГ също и http://www.musthave.co.uk/ цената на доставката-според броя продукти.Цените на Decleor например са с една идейка по-ниски..
С код MVC246 -10%  при поръчка над £30 до 31 юли Peace

# 8
  • Мнения: 5 173
Интересни сайтове, ще разглеждам подробно Peace.

# 9
  • Мнения: 39
Момичета, ще ми се да направя подарък за зълва ми  Hug Разглеждам и двата сайта ама като не разбирам  Grinning Знаете ли нещо подходящо за тънка коса естествено руса(ако има значение това  Laughing). Ще ми се да и взема шампоан, балсам и още нещо  Whistling
Мерсаж предварително   bouquet Hug

# 10
  • Мнения: 1 028
Този код също дава 10 % без условия -HQLIPSY,имаше и за по 15-20%,ама изтекоха.Кода е за HQ hair,че гледам отгоре код за дръг сайт е публикуван,да не омешаме понятията.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 4 683
Записвам се и благодаря на chockolina, че сподели с нас този чудесен сайт.   bouquet

# 12
  • Мнения: 70
Аз също съм поръчвала от сайта, маска на Керастаз, цените са повече от добри, тук маската е 76лв., на мен с доставката ми излезна 24 и нещо лири, препоръчвам също, много са бързи, за 3-4 дни ми дойде поръчаното, нямам никакви забележки Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 586
Цените наистина са много добри - ще се поръчва Mr. Green

А дали кодът за отстъпка важи и за намалени продукти? newsm78

# 14
  • Мнения: 522
Някой получи ли нещо?

Общи условия

Активация на акаунт