Помощ, гадинки!

  • 1 885
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Помощ, писна ми от гадинките! Все се появяват у нас! Какво става, да не сме се озовали в тропика? Ох, моля ви, кажете ми ефикасни начини за справяне веднъж завинаги с тая напаст! Моля ви! Само ме стресират и побъркват! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 1
  • Мнения: 2 792
 Кое по-точно наричаш гадинки?

# 2
  • Мнения: 6
Всичко - буболечки, хлебарки, паяци...........всичко!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 840
Има си служби. Санитарни. Обаждате се, идват, пръскат и така стават нещата. Ако положението е толкова кофти, не можете да се справите с достъпните препарати за домашна употреба. Трябва да се почне от мазетата и да се премахнат в цялата къща, не само във вашия апартамент или в отделна стая.

# 4
  • Мнения: 686
Райд Mr. Green...изтребва ги до крак

# 5
  • Мнения: 4 585
Е защо, нали сме част от природата, аз, ти, те.

# 6
  • Мнения: 25 568
Полинке, на 12 години си, нали?

# 7
  • София
  • Мнения: 5 074
Райд Mr. Green...изтребва ги до крак
Да, да .
Рекламата е яка.

# 8
  • Мнения: 4 388
Тавана плоча ли е или гредоред?Ако е последното скоро няма да се отървеш.Иначе комарници на прозорците и хубаво уплътнение на вратите.Направило ми е впечатление,че много къщи във вашия град през горещите дни оставят врати и просорци отворени за да се разхлаждат,но на вратите най-много да има ленти а на прозорците перде  ooooh!.
Ако мислиш ,че ти си зле ела у нас-немога нищо да отворя ако не е с метален комарник,защото бъка от змии.Всеки ден намираме по няколко-вече съм експерт Tired.
Така че не се оплаквай много ,защото и по зле има.

# 9
  • Мнения: 1 305
За разни буболечки и гадинки има доста препарати. Аз съм доволна от Райд, но има и други доста ефикасни.
Ако мислиш ,че ти си зле ела у нас-немога нищо да отворя ако не е с метален комарник,защото бъка от змии.Всеки ден намираме по няколко-вече съм експерт Tired.
А за такива гадинки нямам думи, как се справяте.

# 10
  • Мнения: 7 723
У нас няма гадинки. Имам сигурен репелент в къщи.
Нищо не вирее със свекърва ми.
Искаш ли да ти я пратя на гости? Поне за няколко дни  Praynig

# 11
  • София
  • Мнения: 1 951
У нас няма гадинки. Имам сигурен репелент в къщи.
Нищо не вирее със свекърва ми.
Искаш ли да ти я пратя на гости? Поне за няколко дни  Praynig
Ха,ха ,ха !Много се смях ,силно на глас!
А моята утре има РД,и естествено трябва да я уважим.

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 83
Не знам до колко е пързалка или наистина е сериозно , но да ти кажа как се оттървах от хлебарките у нас.Беше нещо ужжжасно!Ставаш през нощта а на тях им трябва регулировчик...
Та така някой ми каза за "Регент"препарат против бръмбари по картофите /ако се не лъжа/та напръсках и вече близо 1 година не съм виждала една гадинка в къщи.Пробвай!

# 14
  • плевен
  • Мнения: 644
Аз пък в къщи съм вдигнала ръце от едни много дребни мушички.Имам комарници но пак влизат.Сутрин като стана и целия ми ламинат е почернял и мета по 3 лопати с гад  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт