Гуменки Nike

  • 3 104
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 414
Някой виждал ли е в София гуменки на Nike детски 22-23 номер и къде?Невъзможно е с двамата да обикалям.

# 1
  • Мнения: 202
Гуменки не съм,но пък на Converse имат доста модели--качестжето се тая--гуменката си е гуменка newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 44 098
абе конвър са мн зле от към качество...поне това което у нас се продава.....все пак за тези пари не е лошо да издържат повечко от месец....иначе на външен вид са ...симпатични....

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Не Найк, а  кецове ФИЛА купих на Влади преди месец от SLS на бул Черни връх, за 29 или 39 лв., не помня.Имаха номера, но досега какво е останало newsm78 Обади се и питай!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Всъщност се сещам,че гледах и на Найк кецове, в един магазин за спортни стоки на бул Черни връх, след ул Страцин, където продават колелета Драг и Дино, но разликата в цената м/у Найк и Фила беше значителна, 30-40 лв. примерно.Можеш да провериш като цяло по спортните магазини/аутлети по Черни връх

# 5
  • Мнения: 169
Виж тук има Найк,скоро купихме едни маратонки и съм много доволна от тях Peace

# 6
  • Мнения: 0
купих тези на сина ми в началото на лятото,рядко съм попадала на толкова удобни за игра обувки,красиви,здрави и много практични.заслужават си парите http://www.koloriks.com/catalog/product_info.php?products_id=46

# 7
  • Мнения: 881
да,ние имаме гуменки на найк,страхотни са и много удобни.
от дъчмана ги взехме преди два месеца.мисля че бяха 59 лв

Общи условия

Активация на акаунт