Дрехи за сватба за красив татко?

  • 1 752
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 379
Момичета предполагам,че темата ми не е за тук, но не знам за къде е така че помагайте.
Канени сме на сватба и естествено ще трябва да се пременим с официално дрешки. За себе си нямам проблеми - имам доста подходящи дрехи  и ще се оправя. Имам обаче проблем с мъжките. Много ми се иска да облека мъжо с риза и вратовръзка и естествино с подходящ панталон. Само че не знам кои са модерните цветове за сезона в мъжката мода. Бих оценила и ако предложите някое интересто цветово съчетание.
Когато ние се женихме имаше някаква мода със сини ризи и жълти вратовръзки , после по някое време се носеха розови... А сега какво се носи?

# 1
  • Мнения: 14
bih ti predlojila da se saobrazi6 s  tova kakav cvqt e tvoq toalet a ne moderniq  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 379
bih ti predlojila da se saobrazi6 s  tova kakav cvqt e tvoq toalet a ne moderniq  Heart Eyes
мда. не се бях сетила за това. Peace

# 3
  • Мнения: 660
И аз мисля,че трябва да си пасне твоя тоалет с този на мъжа ти,защото колкот и модерен да е,ако не си пасвате ще е смешно.
Иначе модерни са винаги черното,тъмно-синьото,тъмно-кафяво,сиво з а мъжки костюми,зависи какъв тип е той и кое ще му подхожда най добре... Wink

# 4
  • Мнения: 379
с оглед на това,че сватбата ще бъде през август смятам,че ще е много горещо и мисля да е само по риза с вратовръзка. затова ми се искаше тъмен панталон със светла риза и подходяща вратовръзка. но сега като ме подсетихте ще го съобразя с моя тоалет.

Общи условия

Активация на акаунт