може ли пудинг на др Йоткер?

  • 7 946
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 281
Синът ми е на почти осем месеца. Мога ли според вас да му приготвям пудинг на Йоткер? Аз всъщност вече му правих 2 пъти, но с вода и след това добавих АМ, защото сме на хипоалергенно. Много му хареса, но имам известни притеснения заради ароматите и оцветителите. А интересното е, че в детски магазин видях да продават както от тези пудинги, така и някакъв кисел на пакетчета, явно майките ги приготвят на децата си.

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 С аромати и оцветители  при 8 месечно бебе......не бих си и помислила.Освен това е и на хипоалергенно мляко.....
А интересното е, че в детски магазин видях да продават както от тези пудинги, така и някакъв кисел на пакетчета, явно майките ги приготвят на децата си.

 Пазарът е залят с всякакви стоки.Но ние родителите сме длъжни да четем състава на продуктите и да преценяваме дали стават за нашите деца.За това като интелигентна жена прецени сама дали можеш и дали е полезно да дадеш такъв пудинг на детето си.

 Аз не бих го направила!

# 2
  • Мнения: 27 524
Вземи обикновено царевично или пшенично нишесте и пак ще стане кремче или кисел  Simple Smile

# 3
  • Варна
  • Мнения: 777
Раничко е било май...Аз все още приготвям киселите на дъщеря си с натурално царевично нишесте и АМ(тя е на 1,6год).Нека си продават хората,нали пазаруват майки и на по-големи деца  Peace.По-добре изчакай  с този род кремове.

# 4
  • Мнения: 4 433
Рано е,по добре киселчета и нишестета на този етап.Аз дадох чак след год. и половина.

# 5
  • Мнения: 298
Почнах да давам от пудинга на д-р Йоткер когато бебка беше на 1 година и 2 месеца - ванилов. От шоколадовия съм й правила няколко пъти,но малко по-късно - на 1 година и 4 месеца.

# 6
# 7
  • Мнения: 1 310
И синът ми е почитател на кремчетата на доктор Йоткер. Те са от царевично нишесте. Peace
Но наистина, заради ароматите и оцветителите /които не са от забранените от ЕС, все пак/ започнах да му ги давам след годинката. Peace

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
След 1г. започнах да му ги правя Peace

# 9
  • Австрия
  • Мнения: 143
На пазара има голям избор от нишестета и кисели ,които е по добре да даваш на вашата възраст,малки сте оште
Аз не съм давала  от тези на Др.Йоткер

# 10
  • Мнения: 6 713
И аз правя за дечко, ама почнах към 1г. и 1м. да ги давам

# 11
  • Мнения: 9 973
около 1г. започнах да давам

# 12
  • Мнения: 245
На тази възраст не бих дала, поне да е навършило 1 годинка.

# 13
  • Мнения: 44
Малки сте още Peace

# 14
  • Мнения: 781
Синът ми ги обожава, но започнах да му ги приготвям на 1г. и 4м. месеца.
Хапва си с охота крем оле ванилия и крем йогурт Peace

Общи условия

Активация на акаунт