Ясла 58 в "Хаджи Димитър" и Ясла 63 в "Сухата река"!

  • 3 775
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 196
Много рових из Нета и форума,но не намирам никаква информация или много стара такава,та решех да пусна тема!

Много моля,дайте актуално инфо за яслите в "Х.Димитър" и "Сухата река".Аз съм от Х.Димитър  и ми е по-удобно да пусна малката там.
Но кой е по-добрия избор между двете ясли,като възпитатели,база,дечицата,порядките,отношението към дребосъците!Кога се изписват децата,понеже това май си е проблем!Дали след навършване на 3 годинки или юни месец.Ние сме родени през Март.
В 58-ма ми казаха,че приема започва в края на септември.А в 63-та от началото на септември! Rolling Eyes
Ще съм ви безкрайно благодарна да споделите личен опит!
Поздрави! Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 166
Аз не мога да споделя личен опит, но покрай подаването на документи за кандидатстване и приемането на дъщеря ми в 63-та, мога да кажа, че останах с много добри впечатления от директорката на яслата. Беше изключително мила, много отзивчива и ми се иска да вярвам, че е успяла да събере и такъв екип от възпитателки. Когато говорих с нея в началото на този месец, ми каза, че все още не изписва големите дечица, това би трябвало да стане август - септември.

Класирането в яслата вече е извършено (в края на май изкараха списъка), септември ще приемат класираните.

# 2
  • Мнения: 122
Изключително доволна съм от условията, отношението и храната в 58 ясла - Х. Димитър. Дъщеря ми е там вече от месец и съм много по-доволна от Частната детска градина, която посещавахме преди това, както и от детегледачката, която ползвахме. Детето е в ръцете на професионалисти, с богат опит. Грижат се за децата перфектно. Вечер не те гледат накриво като отидеш към 18 - 18.30 да си вземеш детето, занимават ги много. Хигиената е безупречна - мирише на дезинфектанти и на чисто още от вратата....а за госпожите просто нямам думи...усмихнати, ведри, успяват да спечелят децата без проблем. Браво! Поздравления на целия екип и на директорката г-жа Илиева за перфектно свършената работа! Продължавайте все така!

# 3
  • Мнения: 1 196
Жени,браво че детенце е добре!
Ние ходихме точно 5 дни и вече 5 седмици си е вкъщи.Едва тези дни се закрепи и се чудя дали да я пусна отново!Сега и с този свински вирус,много ме е шубе!
Слава Богу,че успяваме да се изкомбинираме и да я гледаме малката вкъщи!Но си иска детето средата!
Лелките от нашата 2ра група ако не се лъжа са много любезни!Г-жа Елена Петрова ако не се лъжа за името - винаги усмихната,весела!Само дето много малки ми се струват децата от групата,и все плачкат милите.А моята девойка като ги види плачещи и тя  Cry
После само ми казва как бебетата плачели! Laughing
Ако някой друг има впечатления,да сподели! Hug

# 4
  • Мнения: 7 831
Това не е отчетна!

# 5
  • Мнения: 122
Айде по-спокойно...толкова трудно се намира информация за 58 ясла...който желае да се възползва от инфото...който не иска, моля да не влиза в "отчетната"...не го караме насила. Успех на всички ясленчета!

# 6

Общи условия

Активация на акаунт