Намерих чужд сутиен

  • 16 560
  • 155
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
в коша за пране. Не знам как трябва да се чвствам, не мога да повярвам просто, толкова е нелепо!
Всъщност, май това ме притеснява повече,  че гледам предмета, сякаш е извънземен, а аз се чудя дали да вярвам на очите си, дори като го намрих  се разхилих.
Не мога много да си събера мислите, през половин час отивам до скривалището, защото го скрих, гледам го, и пак не вярвам на очите си.
Не ми се реве, не се усещам предадена, защото отдавна сме с формално съвместно съжителство, предал ме преди доста години и го надживях вече, свършиха ми сълзите за това.
По-скоро искам съвет как да реагирам,  дали да му покажа нещото, или да се правя на лда и да изчакам да ги пипна на калъп, не за  да мастя, а за да им покажа, че не съм бяла калинка.
И що за жена, за Бога , може да си забрави бельото?
А може и да е нарочно, не зная.


# 1
  • Мнения: 15 619
Зависи, какво искаш да последва. Пишеш, че отдавна те е предал и си го надживяла, но май не е така...
Може да го изхвърлиш, може да го изпереш и да го сложиш при дрехите му, може да му го връчиш, може и да му отправиш някакъв коментар... да питаш, много работи може, но трябва да си наясно, какво искаш и какво да направиш.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, това вече не го вярвам Laughing

# 3
  • Мнения: 188
Ще го обеся  със сутиена  Mr. Green
Страшна пързалка  Joy

# 4
  • Мнения: 4
в пералнята и после той да прибира прането Grinning

# 5
  • Мнения: 4 965
Абсолютна пързалка - няма начин другата жена да си е тръгнала без сутиен. Виж, вариант да намериш свой забравен отдавна сутиен има - аз скоро си намерих едни гащи - мои си бяха, защото няма как чужд човек да ги пъхне там, където бяха. Останалите неща - не е надживяно нещо, което дразни...

# 6
  • София
  • Мнения: 1 590
Баш пък в коша за пране  newsm78 Joy

# 7
  • Мнения: 1 919
 newsm78 а сутиена нов ли е? Да не би да са ти купили подарък и да са го сложили за пране? Rolling Eyes Странно място верно Thinking

# 8
  • Мнения: 4 380
Нарочно го е оставила.  Wink
Може би за да го подтикне да вземе решение. Да те извести че има друга, а може би да го изгониш.

Помисли си първо искаш ли това което тя цели.

После си струва да се помисли какво представлява човек способен на такива отчаяни действия и дали съпругът ти знае за тези мераци.

пс. А дали нямаш син, който да е в дъното на историята със сутиена, или дъщеря с приятелки които да са го оставили?

# 9
  • Мнения: 4 068
Е щом отдавна съжителството ви е формално тогава какво се тръшкаш? Ако сте се разбрали, че живеете като съквартиранти не би трябвало да му се сърдиш, че си задоволява нуждите някъде другаде. Ти обаче май не си съвсем наясно със значението на думата формално. Очевидно е, че не с ги надживяла тези неща и тази случка ти влияе при това силно. Друг е въпроса, че не ми се вярва чуждата да си забрави сутиена у вас пък и в коша за пране чак. Хлъзгава ми се вижда темата.

# 10
  • Мнения: 25 447
А не ви ли идва на ума, че може мъжът и да го оставил нарочно, именно с цел да предизвика някакви чувства в "госпожа формалната"?  Laughing
Или е обърнал резбата и сутиенът е негов. Човещинка...   Mr. Green
Не знам какъв идиот трябва да е човек, за да води любовниците си вкъщи. Независимо колко формален е бракът, такъв коз в ръцете на партньора е просто самоубийствен.

# 11
  • Мнения: 4 068
Как Сийке, аз затова казах, че не ми се вижда хлъзгава темата. Аз не мога да повярвам, че дори и при формално съжителство единия ще заведе любовницата си в семейното жилище, а тя пък ще си тръгне без сутиен демонстративно оставяйки го на жената да го изпере. Ако едно съжителство е формално наистина, то любовницата едва ли има нужда от подобен род демонстрации, за да разбере жената за нея.

# 12
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 960
Е, това вече е върхът Grinning!Аз предлагам да го облечеш и да му направиш стриптийз Joy

# 13
  • Мнения: 4 380
Цитат
Ако едно съжителство е формално наистина, то любовницата едва ли има нужда от подобен род демонстрации, за да разбере жената за нея.

Това не е така. Изключително много мъже живеят "формално" в брак. Имат си любовници и въпреки това не се развеждат. Нямат полов живот с жените си, само съжителство. Това ги устройва и не желаят развод. Този тип брак е удобен за много жени и мъже.

Какво да прави любовницата когато той не желае да се развежда? Да предизвика сама конфликта при който обидената съпруга да излезне от равновесие.

# 14
  • Мнения: 672
Гаранция сутиенът е с размер по-голям от твоя. Иначе нямаше да се нервиш толкоз. Peace

Общи условия

Активация на акаунт