възглавница за 10 месечно бебе?

  • 3 993
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 335
мами, как спят вашите бебенца? моето е в детско легло, и когато ни изписала от болницата ме посъветваха да сложа едно одеало под дюшека и да се понадигне и така да го слагам бебто да спи без нищо отдолу, това помагало бебето да спи по-добе и намаляло риска ако повърне да се задави
сега обаче вече се замислям дали да не трябва да сложа възглавничка, но каква и колко висока?
моля помогнете и споделете
  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 521
Аз слагам една много тъничка възглавничка,но къде спи на нея,къде не Simple SmileПовечето случай е избутана някъде настрани.Спи си добре и без възглавницата-не забелязвам да му липсва.
Май по-скоро я използва като ритуал-като му се приспи,отива и слага глава на възглавничката Heart Eyes

# 2
  • Шумен
  • Мнения: 36
Ние отдавна спим на възглавничка- още от 2-ия месец. Първо на по-тънка, а сега малко по височка.  Продават се навсякъде, но не от тия декоративните с разни мечета и магаренца/те са много високи и по -твърди/, а възглавничка за бебе.

# 3
  • Мнения: 335
аз имам една която ми е комплект с олекотената завивка и обиколниците на креватчето, тя е малка и напълнена с нещо като пух или силиконова вата, не нзнам то4но но е мн меко и като я стисне6 не се усеща, но не може ли да задуши детето?

# 4
  • България
  • Мнения: 757
Много тънка възглавничка.Ние сме така доста отдавна,може би от шестия месец.

# 5
  • Мнения: 2 521
Е,естествено че не трябва да потъва главата на бебето във възглавницата.
Ако е повече пуха ще извадиш докато стане съвсем тъничка и да не потъва като си сложи детето главата.Нашата е все едно съм сгънала едно чаршафче-толкова висока.

# 6
  • Мнения: 998
Ние имахме една невероятно тъничка за тази възраст ,но тогава толкова се въртеше ,че само заспиваше на нея и след 15 минути вече беше в съвсем друга поза и без възглавничка.

# 7
  • София
  • Мнения: 12 554
мами, как спят вашите бебенца? моето е в детско легло, и когато ни изписала от болницата ме посъветваха да сложа едно одеало под дюшека и да се понадигне и така да го слагам бебто да спи без нищо отдолу, това помагало бебето да спи по-добе и намаляло риска ако повърне да се задави
сега обаче вече се замислям дали да не трябва да сложа възглавничка, но каква и колко висока?
моля помогнете и споделете
  bouquet

Откакто е роден синът ми си спи на възглавница. Малка, ниска, бебешка.

# 8
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Алекс спеше без възглавница почти до 2 години.Сега спи с една много тънка,но не се задържа под главата му,намирам я накъде из
леглото сутрин.Ако искаш пробвай с тънка възглавница,но ако видиш,че бебето много се върти и възглавницата не остава под главичката му,по добре без нея.

# 9
  • София
  • Мнения: 39 745
Дияна спеше на възглавница от 1годишна възраст. Купих такава http://papagal.net/images/malkata.jpg
До скоро спеше на нея.
Реших да я предложа и на дребното. Но той спеше навсякъде другаде, само не и на възглавницата. За сега остава без възглавница.

# 10
  • Мнения: 567
Моята буболеча спи на мнооого тънка възглавнича и докато сама не си поиска по голяма не смятам да я слагам Laughing

# 11
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Моят за да спи с възглавница трябва да му я вържа за главата. Върти се като пумпал, абсурд е да се задържи върху нея. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 276
Ние спим без възглавница.Пробвах да му сложа но на сутринта я намерих в краката му Joy

# 13
  • Мнения: 9 973
слагах тънка възглавница,вече се точи на моята Grinning

# 14
  • Мнения: 9 814
До три годишна възраст спеше без възглавница- просто не търпеше такава.

Общи условия

Активация на акаунт