Актуални мнения за България Еър от София до Варна и обратно

  • 2 857
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 368
Моля, ако някой е пътувал наскоро с България Еър от София до Варна и обратно да сподели актуално мнение - самолета нов ли е, колко е голям, говоря за тези ВАЕ146, по време на полет тресе ли много, обслужването какво е и изобщо впечатления.

# 1
  • Мнения: 2 697
Anna, не мога да споделя повече конкретни впечатления за Bulgaria Air София-Варна, но исках да вметна, че няма особено значение с какъв точно самолет летиш (стига да не е витлов, но кой вече ползва такъв) - ако атмосферните условия са лоши, всички самолети друсат. През лятото е сравнително по-спокойно небето доколкото знам от майка ми (метеоролог е), но все пак, добре е да не случвате летни бури. Спокоен полет Hug

# 2
  • Мнения: 368
Благодаря ти, Шехина!
Досега съм пътувала с Уиз еър и останах много много доволна и от самолета, и от пилота. Пускнах темата, защото в нета прочетох доста лоши неща за компанията и се притеснявам, че ни предстои полет до Варна с тях!

# 3
# 4
  • Мнения: 674
Полетът е само 45 минути не се безпокой.  bouquet

# 5
  • Мнения: 136
Като селски автобус е. И като обстановка, и като возене.
Един път си поръчах кафе над В.Търново. Сервираха ми го точно над Шумен, а там вече самолета започва да снишава и стюардесата направо ми го изля в краката. От тогава не си поръчвам.
А да, дават кроасан.  Confused

# 6
  • Мнения: 368
За съжаление, и аз чух подобни негативни мнения.
Благодаря

# 7
  • Мнения: 502
аз пътувах преди десетина дни, отиване и връщане. очаквах да е по- зле, а бяхме и с малко дете. учудващо добре мина. не тресеше. не е много широко, но за 40-ина минути се търпи. а на детето взе че му хареса, като излитахме и като кацахме също нямахме проблеми.

# 8
  • София
  • Мнения: 8 072
Колко струва билета София-Варна?

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Баето е старо и доста експлоатирано самолетче, така че не очаквай красота и лукс Laughing За толкова кратък полет не знам какво обслужване се очаква - че той докато го вдигне, трябва да почне да го снишава, няма време нито за търговия, нито за кой знае какво ядене Rolling Eyes За друсане - ами то от атмосферата зависи, не от самолета, нито от пилотите.
В крайна сметка какво толкова, 40 минути ще ги изтърпиш Wink

# 10
  • Мнения: 233
Друсането според мен си го има винаги при полет, не зависи от самолета или от пилота.

 Naughty Обаче - по линията София-Варна и обратно пускат много стари самолети, които бучат ужааасно. Особено, ако си седнал до крилото. Доколкото се сещам, на задните седалки няма къде да се поберат краката, освен ако не се разкрачиш, толкова е тясно.  ooooh! Напред иначе е по-широко и не шуми толкова, предполагам.

Цената на билета може да се провери в сайта на България Еър. Еднопосочният е около 150 лв. с таксите.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 306
Самолетите на WizzAir са по-нови, в сравнение на тези на България ер, но 35-40 мин не е много. Като се има предвид, че излитането трае около 10 мин и още толкова е кацането, за същинския полет ти остават 15 мин, така че не се тревожи. Друсането наистина зависи от метеорологичните условия, а не от самолета.

Цената на билетите е различна. Първо се продават билетите на по-ниска цена, а след това на по-висока. На по-ниска цена може да има примерно 5 седалки и след като се продадат, следващите са на по-висока цена.

Най-добре провери часовете на излитане и кацане и прецени кой вариант е най-удобен за теб  Peace

Общи условия

Активация на акаунт