Колко време след акт се имплатира оплодената яйцеклетка?

  • 35 299
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 983
Здравейте,
извинете за може би неточното заглавие, но незнам как да го формулирам по-ясно. Tired
Та питането ми е колко време след акта се имплатира вече оплодената яйцеклетка.
Питам, защото бях чела, че при имплантирането е нормално да има зацапване, а аз днес имах такова.
Чакам лелката в сряда, а днес имах кървава жилка по бельото.
Дали е възможно да има нещо или просто ще ми дойде по-рано? newsm78

# 1
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Иплантира се в 7-10 ден.

Зацапването при имплантиране е възможно, но не задължително. Дано при теб е така.  Peace

# 2
  • Мнения: 879
Милето е права, има иплантиране между 7 и 10 ден, а щом н атеб трябва да ти дойде в сряда, може би цикъла ти ще подрани! Не губи кураж, и започвай отново с опитите!  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 983
Точно така и стана, дойде ми вчера.
Другата сряда мисля да ида да ми направят цитонамазка и ако всичко е ок, ще действаме.

# 4
# 5
  • Мнения: 22 851
Точно така и стана, дойде ми вчера.
Другата сряда мисля да ида да ми направят цитонамазка и ако всичко е ок, ще действаме.
Това зацапване преди цикъл може да е хормонално.

# 6
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Точно така и стана, дойде ми вчера.
Другата сряда мисля да ида да ми направят цитонамазка и ако всичко е ок, ще действаме.
Това зацапване преди цикъл може да е хормонално.
.Зацапване може да видиш преди или след цикъла, по време на овулацията или около времето на имплантиране, ако си заченала.

# 7
  • Мнения: 18
Аз също получих кафеникаво зацапване на втория и третия ден след акта.Цикълът ми беше минал,а в момента имам всички симптоми-гадене през целия ден,подути гърди,болки в яйчниците и всичко останало.Дали е възможно да има бебче?

# 8
  • Мнения: 9 436
Цитат
Аз също получих кафеникаво зацапване на втория и третия ден след акта.Цикълът ми беше минал,а в момента имам всички симптоми-гадене през целия ден,подути гърди,болки в яйчниците и всичко останало.Дали е възможно да има бебче?
Всичко е възможно.Направи си тест.
Успех.

# 9
  • Мнения: 18
Мерси!само след месец ми предстои сватба и не бех могла да искам по-хубав подарък!Пожелавам го на всички момичета!

# 10
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Дали е възможно да има бебче?
Всичко е възможно Peace

# 11
  • Мнения: 71
нели 87,пожелавам ти всичко да се развие в твоя полза изчакай ощи малко и направи тест. Peaceпиши

# 12
  • Мнения: 18
Ще изчакам още 4-5 дни и вече ще знаем.Направих тест,но беше много рано и се оказа отрицателен,но заради всичките ми симптоми не му повярвах и за секунда.Сега ще изчакам още малко и се надявам да видя двете чертички!Благодаря за пожеланията на всички!Успехи и на вас!Когато имам отговор ще ви пиша!

# 13
  • България
  • Мнения: 757
Успех и от мен с  EFP

# 14
  • Мнения: 18
Остава само 1 ден и вече би трябвало да знам резултата!Стискайте палци да е положителен!!!

Общи условия

Активация на акаунт