ОБЕМ НА КОСАТА...

  • 4 268
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, имам огромен обем на косата и нищо не ми помага, дори и да изправя косата си, тя отново бухва Sad Моля ви има ли някакъв начин да премахна обема .. казаха ми със сешоар и четка, но така косата ми буха още повече.. Grinning Grinning Grinning

# 1
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Филиране.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 271
Зависи от какво е обема - ако е много гъста косата, да- филирането ще помогне. Но ако е чуплива и суха, пак ще си придобие обемната форма. Тогава, може би ще помогнат разни маски и балсами за изправяне на косата и сешоар.
Може прическата да не е подходяща.
Най-добре пусни една снимка, за да получиш конкретни съвети.

# 3
  • Мнения: 1 650
Чакаме снимка.

# 4
  • Мнения: 35
Но  това е мн хубаво , някои какво ли не правят за мъничко обем . И аз съм на мнение за подходяща прическа .

# 5
  • Мнения: 0
блазе ти аз какво ли не правя за да имам обем Confused

# 6
  • Мнения: 2
Добре, че са тези вафлички на пресата и лака за косата заедно с топирането за малко обем а ти искаш да се отървеш от него ...

# 7
  • София
  • Мнения: 2 271
Ee стига сега, на някои хора наистина им е в повечко обема...

# 8
  • Мнения: 1 650
И изглеждат като метли в главата.

# 9
  • Мнения: 428
Еееее, като прочетох заглавието, реших, че темата ще е "Как да постигнем обем?", а то...  Sad

# 10
  • Мнения: 32
 Laughing Хахах голям   проблем , имаш да знаеш  ами една прическа  няма да ти е в минус , тъкмо ще ти  олекне  на главата  но зависи какъв тип ти е косата , дай снимка момеее

# 11
  • Мнения: 2
Ако се използват продукти за изправяне върху косата? Те по принцип я утежняват и може да я направят по-малко обемна.
Иначе и аз мислех , че това ще бъде тема за постигане на обем Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2
Еееее, като прочетох заглавието, реших, че темата ще е "Как да постигнем обем?", а то...  Sad
и аз това помислих

Общи условия

Активация на акаунт