шкорпиловци

  • 14 386
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте! От  3 години ходиме там и сме много доволни. На бунгалата на ТПК "Огоста" -Монтана. Супер са. Имат си собствен санитарен възел и хладилник. Тази година цената е 300 лв. за 10 нощувки. аслужава си за семейства с малки деца

# 1
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Това някаква реклама ли е? Не мога да разбера как се регистират в 21.30 и в 21.35 рекламират директно newsm78

# 2
  • Мнения: 2 161
Шкорпиловци е много противно място,аз не бих го препоръчала.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 252
Това някаква реклама ли е? Не мога да разбера как се регистират в 21.30 и в 21.35 рекламират директно newsm78



А аз се чудя как ги пускат тук, без да имат 50 публикации  newsm78 Супер бунгала на БГ черноморие има в Албена,
останалите са наистина бунгала и някой стават, а за 30 лв/ден за цялото бунгало... аз не бих отишла.
Шкорпиловци съм чувала, че има много цигани и не е особено приятно място  Tired

# 4
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Единственот хубаво на Шкорпиловци е огромната плажна ивица.

# 5
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Единственот хубаво на Шкорпиловци е огромната плажна ивица.
Подркрепям  Peace за това пътуваме 40 км през уикенда, за да отидем на спокоен и ненагъчкан плаж.
Имам приятели, които ходят на палатка в района, имам и такива, които са редовни в бунгалата(не знам точно на коя фирма)Иначе съм чувала, че в този район има доста от бръмбарите "Голям Сечко", които са защитени видове, безобидни, но доста големи (до 5.5 см) и летят. Което мен лично не ме притеснява особено, но има хора, които би ги притеснило.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 192
Шкорпиловци ми е любимо място за почивка. Наистина за почивка, няма шум, врява, плажът е огромен. Само дето има много скали. Но там наистина можеш да си починеш от цивилизацията. Нощен живот никакъв, ресторанти да има 1-два що-годе приемливи, другите са доста мизерни. Водата е много чиста,малко встрани от централния плаж.

# 7
  • Мнения: 337
Дайде координати за сносни бунгала на сносна цена, че смятам да отидем в края на месеца за няколко дни. Ако сега отида на място да разгледам и евнтуално да резервирам, дали ще е късно? Благодаря предварително...

# 8
  • Мнения: 2 898
За всеки влак си има пътници. Аз обожавам това място.

# 9
  • Мнения: 1 798
Като цяло Шкорпиловци е спокоен морски курорт, подходящ за семейства, хора, които търсят спокойствие.

# 10
  • Мнения: 11 897
В края на тази седмица ще бъдем в Шкорпиловци с приятели за две нощувки.Още не зная кои точно са бунгалата, но като се приберем, ще споделя.
През почивните дни предпочитам да пътуваме малко повече и да отидем на плаж като Шкорпиловци, за да се почувствам наистина сред природата, отколкото на някой ужасно натъпкан плаж, каквито са на Зл.пясъци и св.Константин и Елена.
Изобщо ужасно несправедливо е това, да живееш на 10-15минути пеш от морето, а да трябва да пътуваш с автомобил, за да идеш на плаж.Щото градсият ни плаж е един....

# 11
  • Мнения: 2 231
Шкорпиловци ми е любимо място за почивка. Наистина за почивка, няма шум, врява, плажът е огромен. Само дето има много скали. Но там наистина можеш да си починеш от цивилизацията. Нощен живот никакъв, ресторанти да има 1-два що-годе приемливи, другите са доста мизерни. Водата е много чиста,малко встрани от централния плаж.
Абсолютно точно. Не пропускаме година да отидем и там и да си починем както трябва Peace

# 12
  • Мнения: 256
Свързвам Шкорпиловци с трагичен инцидент в семейството ми.
Не бих се върнала там никога.

# 13
  • Мнения: 2 478
Най-широката плажна ивица е на Шкорпиловци. Предпочитам този плаж по много причини. Ситен бял пясък, спокойствие, почти никакви чужденци, любимо морско ресторантче и бар на самият пясък  Peace Синът ми също обожава този плаж.

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Най-широката плажна ивица е на Шкорпиловци.

по-широка ли е от Албен-ската?

Общи условия

Активация на акаунт