Как се отрази раждането на либидото ви?

  • 4 054
  • 89
  •   1
Отговори

Анкета

Как се отрази раждането на либидото ви?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

  • Мнения: 991
Как майчинството се отрази на сексуалния ви живот?

Ясно, че с малки деца възможностите за секс понамаляват (обикновено), но по-неприятно е, когато желанието намалява или пропада вдън земя.

Моето лично преживяване: първите 3-4 месеца се чудех как е било възможно преди да съм желаела да правя секс, а сега да съм такова дърво. После от време на време (доста рядко) меракът взе да напомня за себе си. Чак когато малката стана на 9-10 месеца, започнах да си мечтая за интимност със съпруга ми и да проявявам инициатива за това, но много по-рядко в сравнение с преди. Усещам се някак променена... Иска ми се повече романтика и нежност, цветя, рози Mr. Green А преди не протестирах и срещу по-директен подход Wink

Как е при вас?

# 1
  • Мнения: 360
за съжаление желание има ама не става,но май аз съм кривата все имам усещането че ще се скъсам,стааааах ме еееее.а дано по бързо пак се разкексим че не се издържа

# 2
  • Мнения: 3 932
Не особено позитивно...

# 3
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Според мен също зависи дали жената кърми. Тогава играят и други хормони.... При мен желанието доста понамаля, въпреки че родих секцио. Но трабва да отбележа, че кърмя на поискване на интервали 3 часа и по-малки денонощно. Къде тук виждате секса?......  Mr. Green Не че не се опитваме, но не е както преди. Сигурна съм, че е период и ще отмине. А мъжа си, в ролята на татко, го обичам повече от преди даже.   Grinning

# 4
  • Мнения: 1 354
При мен се отрази положително,страшно много ми се прави секс,като се има в предвид, че ми беше забранен през  бременността,а и сега още се чистя..........с нетърпение очаквам момента luvbed , а между другото си кърмя.

# 5
  • Мнения: 276
Как майчинството се отрази на сексуалния ви живот?

Ясно, че с малки деца възможностите за секс понамаляват (обикновено), но по-неприятно е, когато желанието намалява или пропада вдън земя.

Моето лично преживяване: първите 3-4 месеца се чудех как е било възможно преди да съм желаела да правя секс, а сега да съм такова дърво. После от време на време (доста рядко) меракът взе да напомня за себе си. Чак когато малката стана на 9-10 месеца, започнах да си мечтая за интимност със съпруга ми и да проявявам инициатива за това, но много по-рядко в сравнение с преди. Усещам се някак променена... Иска ми се повече романтика и нежност, цветя, рози Mr. Green А преди не протестирах и срещу по-директен подход Wink

Как е при вас?
Абсолютно по същия начин при мен  Peace Сега мислим за второ и мъжо си мечтае този път да ми се отрази по позитивно  Grinning

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Няма  отрицателна промяна,в желанието ми за секс.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Имам си желанието,но си мисля,че покрай децата нещата са промениха.По-рядко го правим,защото аз съм все ангажирана с тях.Определено си го отчитам,като грешка,от друга страна мъжа ми в последно време се прибира изморен и заспива,аз докато ги оправя.Иначе бебеправим за трето,но опрделено не правим достатъчно секс.Знаем си го и двамата.Обещахме си да се поправят нещата.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Определено ми се отрази, но за съжаление в отрицателна насока. Нямам нищо общо с преди. Просто желанието ми се появява много рядко, аз сама не мога да се позная. Дано да е период и да отмине.

# 9
  • Мнения: 288
Мами , ако кърмите е съвсем нормално да нямате сексуално желание - всичко е въпрос на хормоните  Simple Smile Така че , няма страшно , щом отбиете бебето , но ако можете го кърмете поне до 6-тия месец , нещата ще си дойдат на мястото . Е , няма да бъде както преди , грижите за детето са страшно изтощителни , но в голяма степен пак желание няма да ви липсва Crazy

# 10
  • София
  • Мнения: 1 998
Не се отрази по никакъв начин. Все още кърмя на поискване, но при желание може да се намери време за всичко.

# 11
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
Отрази се катастрофално. Blush
Чак сега (близо година след това) започва да ми се връща желанието. Преди това беше... ами, малко заради мъжа ми само. Embarassed
Кърмя на поискване все още, сигурно има значение.

# 12
  • София
  • Мнения: 673
желание имам....от време на време...основно сутрин, когато все още имам енергия, иначе през останалото време никаква ме няма....пък и ме наболява от време на време операцията, та опити не особено качествени Mr. Green

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Моето желание за секс отлетя още по време на бременността . За жалост още очаквам да ми се приправи секс Sick.Дано да е от кърменето  ooooh!

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 959
И аз нещо не мога да се похваля с особено желание...тъкмо се появи, къде да денем двете деца  newsm78
И си оставаме основно с желанието  Mr. Green
С каката май наистина, докато я кърмех до 1 год. , нещата вървяха вяло.  После уж малко по-добре, и то взех, че забременях  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт