Мами над 35 години - Тема 16

  • 11 203
  • 362
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 617
Мили момичета и момче!  Hug
Добре дошли в новата 16 тема!!!
Нека я изпълним с много и хубави новини и емоции!!!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Ден преди раждането си дете попитало Бог:
Незнам защо ще се появя на този свят?Какво трябва да правя?Бог отговорил:
Ще ти подаря ангел,който винаги ще е с теб.Той всичко ще ти обясни.
Но как ще го разбирам,аз не знам езика на ангелите?
Ангелът ще те научи на своя език.Той ще те пази.
А как е името натози мой ангел?
Не е важно как се казва той има много имена.Ти ще го наричаш МАМО!


Старите теми:


Слагам и кафенце, с пожелание след 9 месеца да се появят в домовете ни едни малки рибки... по зодия де. Wink



Хубав, усмихнат, слънчев ден ви желая! newsm51

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 08:25 от caritas

# 1
  • Мнения: 1 586
Добро утро  Hug Heart Eyes Hug
Ние сме изтървали голямата риба, но за инатливи овенчета можем да се преборим  Mr. Green
Лек ден  Hug

# 2
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Добро утро!

Каритас, браво за новата тема, на късмет да е! Днес е едно мрачно, а аз съм се облякла в бяло ... да видим какъв ще е резултата в края на деня  buria Animal Pig

Квази, помълчи си, брато! От полза си е съм таймс!  Peace

Лени, благодаря ти за молитвите, които си отправила в този прекрасен манастир!  bouquet

Пожелавам си да изживеем заедно една прекрасна седмица!

# 3
  • Мнения: X
Хайде много късмет на всички и от мен!!!  Hug

# 4
  • Мнения: 7 263
Добро утро банда - прекрасно капучино  Hug
Благодаря caritas

Ние сме изтървали голямата риба, но за инатливи овенчета можем да се преборим  Mr. Green
И моля ВИ какви са тези приказки за най-прекрасната зодия ммммм Crossing Arms Thinking
Изобщо не сте прави - мноооого са добри овенчетата и мили и и обичливи и талантливи и скромниииииии  Embarassed Blush айде спирам  Heart Eyes Flutter Crazy

# 5
  • Мнения: 1 586
...
И моля ВИ какви са тези приказки за най-прекрасната зодия ммммм Crossing Arms ...
Първо - казва се: Шъ Ва замола и Второ  Peace въпреки грозните слухове за постоянната надпревара между телци и овни, на кого са му по-големи и чепати рогата, аз живея в перманентно очарование от тази зодия  Heart Eyes
Хайде бе хубостници, Шъ Ва замола ( Lennyh !!!) да обединим усилия и тази темичка да заприлича на празнуване на китайската нова година  Praynig Бомбички, фойерверки (Mileto, тази думичка от немски ли идва  Thinking ) и бурни, звучащи нечленоразделно, радостни писъци  Praynig
Време е късметът да ни навести отново. Имаме надежди за толкова хора, ако всички успеят, просто...  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy ...

# 6
  • София
  • Мнения: 6 302
Честита ни нова тема! Вече почвам да се ядосвам, от кога не сме чували бомбени гърмежи  ooooh! Време е вече някой да озари темата с най-прекрасната новина. Не искам да правя предположения, макар да имам предчувствие.....
Квази, сори, братко  spoko Ама от първия път рядко става. Което в никакъв случай не бива да ви обезкуражава. Смело напред, дерзайте!  
Добре дошли на новите момичета. Разкажете по нещичко за себе си и дано се чувствате добре сред нас!  welcome
Рея, за добро е това с работата, сигурна съм. Сега иди на почивка, наслаждавай се на живота, пък после ще изникне нещо.
Паполино, поздравления за кулинарните ти способности. Тази питка с маслините и доматите на вид може да не е кой знае колко интересна, но на вкус съм сигурна че е страхотна  smile3534
Лени, мерси за молитвите. Дано Господ ги чуе и Свети Мина, и всички светии....  newsm17
Миле, браво за куража да се облечеш в бяло. аз сутринта като видях какво е времето навън.... и веднага настроението ми падна с две октави надолу.....  Weary
Марги, къде се изгуби бе човек?
Успешна нова седмица на всички!   Hug

# 7
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Зазинка, милинка,  Hug

За Квази - джамбази  smile3533

# 8
  • Мнения: 419
Привет на милата ни банда!  Hug
Влизам само за запис в новата тема и се връщам да чета...
Нова тема, нов ден, нова седмица – хайде да е на късмет за всички!  Praynig

# 9
  • Варна
  • Мнения: 756
Здравейте мили хора! Hug Hug Hug Сори ,но просто времето ми е ограничено и не смогвам да ви пиша и чета. Но вие не ми се сърдите нали? Ходя на плаж и вече мога да се похваля с хубав тен. yes
Да ви сипя по едно кафенце и да бягам по задачки. Simple Smile

Хубав ден на всички  Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 1 586
Mileeeeee  smile3534 newsm62

Зази, какво отчаяние бе душа  Mr. Green Аз нямам претенции, от кой път ще стане и изобщо няма и грам разочарование. В това отношение засега сме спокойни и си караме по утвърдената от хилядолетия рецепта. Ти вместо да ни успокояваш вземи се замисли сериозно за поправка на тена си  Crossing Arms Заслужаваш една почивчица, в това мисля, няма спор  Hug

nikol  Hug хич не се и кахъри за нас. Само ни наглеждай от време на време да не правим глупости и ни мятай по една усмивка, а през останалото време си релаксирай и трупай тен и заради нас.

Лято е бе хора, не е нормално да сме на работа  Sad Ама хич не е справедливо  Naughty

# 11
  • Мнения: 737

Добре дошли на новите момичета. Разкажете по нещичко за себе си и дано се чувствате добре сред нас!  welcome


Здравейте всички  Simple Smile,

Аз съм нова тук, обещавам да не досаждам. От началото на годината реших, че е време да имам бебе (но явно това не е от решенията, които само вземаш и хоп .... ). След опит първи неуспешен, есента се завръщам на бойното поле. Мисля си, че ако бях чела и писала повече тук, щях да си спестя някои неприятности.

# 12
  • Мнения: 620
caritas , благодаря за новата темичка   bouquet


Quasimodo , каква работа бе човече аз сега открих, че има още 15 теми преди да ви намеря и днес ще го пиша дъждовен  Joy /на моето село като ги мързи хората да работят или имат по-важни задачи от работата казват"пиша го дъждовен"

Между другото да споделя, че имам папагал /говорещ/ преди години моето момче ми го подари и у нас е голям купон. Миналата седмица имах РД и той беше сред гостите на свобода и кацаше по главите на смаяните ми приятели.  Обича да си хапва от това което и те похапават ама трудно да го обясниш на наконтени гости. Вече съм станала орнитолог и мога да съдействам със съвети за отглеждането на папагали. Лесни са за превозване, прибирам го в клетката и го карам където ходя за повече от два дена, че не обича да е сам и започва да се кара на висок глас и съседите ще пощуреят

чудесна изненада сте спретнали на Zazolinka и от мен  Hug

# 13
  • Варна
  • Мнения: 756
Quasimodo я кажи бе пиле ,кога ще пием кафенце варненската група? newsm78

# 14
  • Мнения: 1 152
Айде-е-е КАЦ! И аз да се намърдам в новата темичка Hug Каритас, благодаря за хубавото оформление и за настроението, а то е страОтно и се усеща още от началото.

Само дето Квази е в "особен" период, но ще мине, нали? А ние щом е нужно ще помълчим заедно с теб- само намигни Hug Heart Eyes Hug Пък аз мога и да ти попея (ама не рискувай да искаш, защото най-много да те накарам да изпаднеш в състояние на мирова скръб Mr. Green)

Лени  Hug, дано бъде чута молитвата ти. А за този манастир съм чувала невероятни неща и все се каним да отидем и ние до там.
Милето ще го играе днес в нова версия на "Lady in red"- "Lady in white". Абе Крис де Бърг ще му стане ли ясно накрая, че за нашето Миле е била таз песен Whistling
Зазинка, на пук на намръщеното време се усмихни. И аз ти се усмихвам  Grinning: Hug
Николче, страхотна си- не ни забравяш за кафенцето. Аз и него си го наливам с термосче и за след диетата, че и кафе не ми дават да пия ooooh!. Ох,ох,ох...то , дето се вика, всичко хубаво е или забранено, или от него се пълнее Crazy
Деми Hug
Теди, дано скоро опитите ви дадат най-хубавия резултат Praynig Hug
Хуманис, а твоето пернатичко колко думички знае? Сигурно е много забавен. И аз исках да вземем на нашата шушулка папагал, но милото не обича да гледа птици в клетка и...отказахме се newsm78.

Хм-м-м, овненца, казвате... винаги съм твърдяла, че не се разбирам с овните. Ама като направя рекапитулация се оказва, че най- скъпите ми хора са все овненца. Е, по-добрата ми половинка е шаранче (ама от големите риби), обаче е седмак и е трябвало да се роди овне. А асцедентът му е лъв. Абе с цял зоопарк си живея вкъщи, ама добре че аз си имам едно тънко жилце и вкарвам всичко в ред Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт