Отговори
  • Мнения: 1 768
Добро утро !Нека е на късмет новата тема , нека носи радост и положителни емоции на всички ни!
Кафето моля  Laughing

Пожелавам ви лека и хубава седмица ! Hug

# 1
  • Мнения: 419
Добро утро! Маринексче, поздравления за прекрасното заглавие  на новата тема! newsm10 Дано ни е на късмет на всички!
 Flowers Four Leaf CloverЩе си взема от кафенцето и излизам. Пожелавам успешен ден на всички момичета! Hug
Отивам до доктора, че страшни болки ме свиха да видим, какво що...

# 2
Успешна седмица и от мен. Hug
Пожелавам ви от сърце само положителни тестове, новини и емоции с любимите хора. Heart Eyes
Аз продължавам да работя и по между другото ремонт  Mr. Green но пък става добре. Grinning

# 3
  • Мнения: 1 768
Крюмелхен , дано нямаш причини за притеснение с тези болки  Praynig Praynig Praynig Чакаме те да се върнеш от док  Heart Eyes
*volley*  , ти се разби бе жена с тоя ремонт , какво правиш ? Къщата ли буташ ? Laughing Hug

# 4
  • Мнения: 7 201
Добро утро и от мен! kaffeetrmker_2
Маринексче,както винаги темата е на ниво! Peace И дано си добър пророк! Praynig
Продължавам да ти стискам палчета,а също и на Хлора и Мирето. fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Крюмелхен,дано не е нещо обезпокоително!
Равалче, няма думи,които да намалят болката ти ,но те поздравявам за куража и решението,което сте взели!ВЯРВАМ,че на този фронт ще успеете! Hug Praynig
Момичета,желая ви прекрасна нова седмица,с още по-хубави новини!  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 868
Добро утро сладурки  Grinning
marinex страхотно заглавие Laughing стискам палчета за теб Praynig
Крюмелхен какви са тези болки бе мацка, бързо да се отървеш от тях, ще чакам да се върнеш от док и да споделиш как е минало Peace
volley леле като чуя ремонт и се изприщвам, аз съм в новопостроена къща и за мен всеки ден е ремонт Crazy
Mam4е прекрасна седмичка и на теб Hug
Хубава седмица на всички и с тези дъждове дано ни върви по вода Praynig Hug

# 6
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 647
Весела и усмихната седмица! Дано има повече хубави новини и поне няколко положителни теста! Praynig

# 7
Мари, след неуспешния опит инвитро май до бутане на къщата стигнах  Mr. Green
Сменям тапети, шкафове, поводе, тавани, бани, коридори.......мани мани и стез пишман майстори  #Cussing out питаш ли ме #Crazy
motoneti е права, че като си в къща, всеки ден си е ремонт, пък аз обичам да мистя и размествам  Mr. Green така всеки ден ми е различно Joy
смеем се с мъжа, че търсим място за бебешко креветче, пък и да изчистим малко, че то иначе няма да дойде бебето. сега ще му лъснем и ще постелем червения килими и ще чакаме  Laughing

# 8
  • Мнения: 1 146
Дано таза седмица освен бури има и дъжд от положителни тестове  Wink
Стискам палци на всички прекрасни и борбени жени тук!
Лошото време на нас ни провали плановете вчера за планина, сега се опитва да ни уплаши и за морето, но няма да се даваме.
На обяд ще ходим до клиниката с мъжа, да видим него дали ще го лекуваме за още по-шампионски резултати. Аз съм се наканила да ходя с него, случайно да не изпусна нещо. Да си призная, че клиниките ми харесват, исках едно време да ставам докторка и още съжалявам, че бях колеблива и послушах майка ми, която въпреки че има образование на мед сестра и е стоматолог, няма никакъв афинитет към медицината.
Маринекс, благодаря за темата и кафето Simple Smile Почваме да стискаме палци от днес, всичо утро да мине по "мед и масло".

# 9
  • Мнения: 1 699
Добро утро момичета  Hug Hug Hug
Простете че се изгубих тези два дни  Embarassed Прочетох хубави  Heart Eyesи лоши новини  Tired
Равалче мило  Hug Hug Hug  
                                                     Бъди като тревата-изправяй се когато те газят!
                                                     Бъди като кокичето-намирай топлина, дори в снега!
                                                     Бъди като звездите-близка и далечна,
                                                     даряваща любов и светлина!

Много се надявах този опит да е успешен мила  Tired Прегръщам те  Hug
Ей Маринексче-Кексчеее зарадвах се че ти предстои пункциика утре  Hug Всичко ще е наред ще видиш  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Ники аз преди няколко дни писах че също гледам този филм "Тайната" и съм сигурна че ще ни помогне мноого.Но ти препоръчвам да си вземеш книгата  Peace
Волейчее  задължително оставете място за детско креватче мила,даже по-добре оставете малко повечко че не се знае  Wink
Хубав ден момичета  lovekiss lovekiss lovekiss

# 10
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176


Запис и от мен! Hug
Маринекс,страшна си,чудна темичка си ни измислила,нека да ти е на късмет! PraynigСтискам ти от сега палчета и няма да ги пускам в следващите девет месеца!!! Hug

Ралче,виждам те  Grinning ,драсни поне ред,бе душа,да видим как си!Какво стана с цигарите?

Мира, специално за теб!

Хлора,какво става?Пиши,какво показва теста?! Praynig Praynig Praynig

Крюмелхен,дано не е нищо сериозно!  Praynig

Волей,задължително оставете място за креватче!!! Peace Hug

Мамче,Ели,Елси,гушкам ви! Hug

Маноловаааааа,къде се изгуби?Ще те обявим за национално издирване  Mr. Green ако не рапортуваш днес  Naughty ! Grinning

Желая на всички ни една чудесна и изпълнена с позитивни мисли и новини седмичка!

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 710
Здравейте и от мен!   bouquet

Маринекс, пак си стъкмила хубаво заглавие! Дано тази седмица ти е на късмет, както започва с дъждове и то проливни ...  Hug

Хлора, Мира, продължаваме с палците!  Hug Hug Hug

Хубав ден на всички и още по-хубава седмица ви желая!   bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 284
Здрасти банда Hug Hug Hug
Записвам се още днес и то на първа страничка newsm68
Маринексче,страхотна темичка,дано данесе късмет Hug PraynigА на теб много стиснати палци за утре,дано ни зарадваш с порядъчно количество яйчица Praynig,а дай Боже и с положителен тест Praynig Praynig Praynig
Прегръщам ви всички и ви желая хубава седмица Hug Hug Hug

# 13
  • Мнения: 419
Привет, момичета!Много ви благодаря за загрижеността! Hug Аз се притеснявам много, защото миналия месец след неуспешния ми опит получих доста болезнена киста, като цяло и целия ми опит преди нея беше труден за мене и си викам, какво ли ще е сега...
Аз се връщам от доктора сега, пак правихме тест там - отрицателен, според него трябва да ми дойде до няколко дни. А и след разговора, около час след това, получих някак си вече  обичайните ми предменструални болки. Станаха по-ясни, не така както сутринта. Голяма съм паника, прекалено много преживявам нещата! Трябва да съм по-спокойна!
И някак си това заглавие на седмичната тема го приемам особено лично и положително и много благодаря за него!
Време е за повече усмивки!В нашите редици ще има много щастливки!Пожелавам го на всички нас! Hug

# 14
  • Мнения: 4 589
Добро утро и от мен,

Маринекс много сладка тема както винаги. На теб да ти върви по вода и ти желая заветните две черти.

Elsinor филма много ми хареса, ще взема и книгата, макар че не си падам по такива книги. Но от днес започвам нова философия, да видим дали ще проработи.

Хубав ден на всички и хубава и усмихната седмица.

Общи условия

Активация на акаунт