Препоръчайте фирми, занимаващи се с унищожаване на гризачи.

  • 556
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 880
Здравейте. Предварително се извинявам ако все пак съществува тема за проблема, но аз не открих. Ако има друга такава, модераторите да заключат моята.

Имаме проблем с мишки в къща, която се намира в провинцията. Поради това, че не живеем там (Обитаемо е само на единия етаж (наемателка), останалите 2 етажа - само през лятото по време на отпуски) не можем да се справим с прогонването на мишки. Поставянето на капани ми се струва крайно повърхностно решение на въпроса тъй като къщата е много голяма, а и си мисля, че мишките биха могли да се качват по външната мазилка на къщата или евентуално дори дали не и по една асмичка, която се вие от двора през партерния етаж, през първия та чак до втория. Тя е с малко листа, но все пак се биха могли и нея да използват за придвижване нагоре.
Искам да използваме услугите на фирми за дератизация и дезинсекция. За да се реши въпроса цялостно, а не пост фатктум след като вече са влязли да се занимаваме с поставянето на n-броя капани. Чували ли сте нещо за начините за третиране от фирмите, които се занимават с ДДД? Намерих няколко сайта на подобни фирми. Методите им са уж няколко - отрови и някакви модерни капани. Но се опасявам, че така на сайт естествено всички ще се похвалят с успешна практика, а дали наистина е така? Не ми се ще да даваме сума пари и да не свършат нищо.

Моля препоръчайте ми фирми, които сте използвали (или сте чували от ваши познати) за дератизация и дезинсекция. Условието е само да работят и в провинцията. Или най-сигурните и добри си остават все пак ХЕИ? Ако някои е чувал нека сподели и нещо за методите им, с които ги прогонват - наистина ли са успешни или просто малко по-усъвършенствани варианти на... салам в капанчето и... чакане му е майката. Също и нещо за цени... Благодаря ви предварително.

 

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 11:19 от stefka.k

# 1
  • Варна
  • Мнения: 513
Здравей, фирма КЕН от Варна е една от успешните и качествени в бизнеса. Не съм сигурна дали работи в провинцията, но пък зная, че работят в София. Освен това изпълняват поръчки и в Румъния и Турция, та нищо не пречи да попиташ. Нямама телефона им, но в сайта ще го намериш.
Успех с "мишешкия" проблем   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт