Онлайн книги за хомеопатия?

  • 14 469
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 799
Порових из нета, но така и не намерих много онлайн книги за хомеопатия на български.
Едната е Първа помощ с хомеопатия, а другата е Хомеопатия за всички.
Иска ми се прегледам и Семейният наръчник по хомеопатия, но в повечето интернет книжарници е изчерпан (както и Хомеопатия за деца и т.н.).
Давайте линкове, за да спретнем една онлайн библиотека  Mr. Green

# 1
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Не само специализирани книги, но статии за хомеопатия, може би ще са по-ценни за начинаещите.
 Ето линка към една интересна статия на Dr. Georgios Loukas  

http://www.organon2001.gr/portal/index.php?option=com_content&am … 90&Itemid=335

 и откъс от нея:  Сократ е казал:

  “...тъй както не бива да опитваме да лекуваме очите, без да лекуваме главата, нито главата без тялото, не бива да опитваме да лекуваме тялото без душата.
   Това е причината повечето болести да не са ясни на лекарите, които лекуват гърците, тъй като те пренебрегват цялото, за което трябва да се погрижат.
    Ако то не е добре, то и части от него не могат да бъдат добре.
    Защото всичко започва от душата, доброто и лошото, за тялото и за всичко, което засяга хората, и се стича от там като да е от главата към очите....”


                         “SOCRATES TO CHARMIDES” (или “ABOUT PRUDENCE” § 156e) PLATO

  

# 2
  • Мнения: 957
Благодаря за хубавата тема  Hug

# 3
# 4
# 5
# 6
  • Мнения: 799
Благодаря за включването  Peace
BTW, оказа се, че линковете, които съм дала са за една и съща книга, само оформлението е различно...

# 7
# 8
# 9
  • Мнения: 2 096
ще разгледам предложенията мерси!

# 10
  • Мнения: 249
страхотна тема   bouquet

# 11
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Гледайте онлайн по интернет по "Нова Българска ТВ"  Предаванията "Преди лекарствата" с участието на Атанас Гълъбов:

   http://predilekarstvata.com/flv/videohigh.html

   "Бизнесът с болестите"

   "Физиология на манипулацията"

   "за свинския" грип

  за "насилственото флоуриране" на млекото и много други.


                  Flowers Rose  We love you Michael  Flowers Rose

Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 03:24 от Aleksander

# 12
  • Мнения: 175
Ще следя темата, но не намирам книги онлайн. Търсила съм много пъти.

# 13
  • Мнения: 627
Изчетеш ли линковете, които съм дала, ще получиш доста знания. Органона, Реперториума и Материя Медика са книгите, по които работят и действащите хомеопати

# 14
  • Мнения: 13
Много интересно, ще ви следя Peace

Общи условия

Активация на акаунт