Oтзиви за дерматолог д-р Коцева от клиника Торакс

  • 5 708
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Момичета, някоя от вас ходила ли е при въпросната дерматоложка? Имам акне и спешно трябва да посетя добър дерматолог, а времето ми е ограничено   bouquet.

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 15:55 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 96
Здравей alice*,
Аз съм посещавала многократно д-р Димитрина Коцева от "Торакс" и мога да поделя само страхотни отзиви за нея! Много компетентен и добър лекар е, не се колебай да се консултираш с нея, убедена съм, че ще ти помогне.

# 2
  • Мнения: 3 500
Въпреки, че темата вече не е актуална, ще споделя мнението си за тази лекарка. После се ползва и търсачка все пак.
Дъщеря ми се обрина от някакъв странен болезнено сърбящ обрив. На местата кожата стана груба и леко жълтее.
Първоначално мислех, че нещо я е изпохапало, с мъжа ми предположихме, че може и да е от някоя храна, но когато обрива се увеличи и особено по пръстите на ръцете и между тях, реших, че е по-добре да я види дерматолог. Клиника "Торакс" е наблизо и решихме да си платим, за да видят малката.
Прие ни д-р Коцева. Два часа ни чете лекция за вредните храни, като изреди почти всички съществуващи храни като нещата, които детето НЕ трябва да яде.
Каза да яде хляб със сол. Направо ми идваше да избухна в див смях. Изброи всичко възможно - месо, мляко, бонбони, яйца, сок, никакви плодове и дори чай, защо ... защото предизвиквали алергия.
Лекция за алергията.
И това при положение, че преди минути изказа компетентното си мнение, че не знае от какво е обрива. Точните й думи бяха "Може нещо да я е полазило, а може и да е от храната". Еми това и ние го предполагахме, трябваше ли да платим 26 лева, за да ни го каже и тя. Изобщо не я погледна, хвърли един бърз поглед - може да е от това или от това, от всичко може да е, и тя не знае. Просто не знам как се въздържах.
За сравнение ще дам миналата година на морето, когато детето получи отново обрив и я заведохме на дерматолог в Албена, накаква случайна в единствената клиника там. Жената внимателно я огледа с лупа и отсече - това е пясъчен дерматит и изписа точното кремче, с което й мина от първия ден.
А ние дадохме 26 лева за лекция как детето трябва да яде само хляб и сол - защо не става ясно, след като не знае обрива от какво е.

# 3
  • Мнения: 303
Не съм доволна от нея!

Общи условия

Активация на акаунт