Пъпка,която не изчезва

  • 1 950
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
Здравейте доктор Слънчева!Имам син на 2 години и 2 месеца,който повече от половин година вече има пъпка на лявата мишничка,която не изчезва.Казвам пъпка,а не пъпчица,защото тя постоянно зрее,става много голяма,пука се и процеса започва пак отначало.(Става с много голям бял връх)Показах я на семейната,а тя каза,че това е пъпка причинена от алергична реакция,но тъй като не се появявали други нямало страшно.Дори да е така аз все пак се притеснявам,тъй като пъпката никога не изчезва.Моля да дадете някакъв съвет!

# 1
  • Мнения: 5 760
Добре е да се вземе секрет, когато се образува връхче и да се консултирате с кожен лекар и специалист по детска туберкулоза.

# 2
  • Мнения: 146
Здравейте отново д-р Слънчева.След множество консултации с различни специалисти,в крайна сметка пъпката се оказа вид киста,която не подлежала на лечение,а единствено може да бъде премахната от хирург.Има ли вероятност да се разпространи и на друго място и като цяло тези кистични образувания безобидни ли са както ми обясняват лекарите или просто са искали да ми спестят истината?Благодаря ви още веднъж!

# 3
  • Мнения: 5 760
Няма опасност от разпространение.

Общи условия

Активация на акаунт