Галена и Рени родиха момчета ...

  • 4 118
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
По-рано днес поп фолк певицата Галена роди сина си Стефан. Новороденият Стефан, който тежи само 1 кг и 800 гр, побърза да дойде на бял свят и се роди в началото на 9-тия месец. Бебчето на Галена и Галин проплака в АГ болница в гр.Плевен. Според първоначалната информация майката и бебокът били в отлично състояние. Най-щастлива от събитието, освен таткото Галин, е свекървата Стефка, на която е кръстен и мъникът.



Вчера, късно вечерта /21:00/, Рени роди второто си момче. То тежи 4 кг и 600 грама и е с височина 53 см. Бебето и майката са в отлично състояние, съобщи д-р Христова, която заедно с екипа на АГ-отделението помогнаха за появата на второто бебе на Рени.
"Много ми е трудно с мъжките имена. Преди да родя Борис си бях наумила, че ще имам момиченце и за момиченце си имаме име, а сега ми е трудно да избера за момче, за това и малкият Борис го кръстихме на баща му. Сега клоня най-много да кръстим детето на брат му на Борис, защото той е много умен, много интелигентен и много ерудиран, и все си мисля, че като дадем името на детето същото като името на брат му може да прихване от неговата интелигентност." - сподели Рени.Щастливите родители са решили да кръстят второто си дете - Аспарух. Първото им дете се казва Борис - младши и в неделя 28 юни ще отпразнува петия си рожден ден. До тогава цялата фамилия на популярната певица се надяват тя да бъде изписана от болницата и да се прибере в къщи.


# 1
  • Мнения: 2 161
О,помислих,че Рени от форума е родила трето.Исках да й честитя.Но тези две госпожи не ги познавам.

# 2
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Да са им живи и здрави юнаците.

# 3
  • Мнения: 2 550
тази новина осмисли деня ми! не деня, седмицата!

# 4
  • Мнения: 15
Аз пък се радвам, че се родиха още две българчета! smile3501

# 5
  • Мнения: 2 219
Много слабичко бебочето на Галенчето.Чудя се що пък в Плевен е родила,нали са от Търново?

# 6
  • Мнения: 2 161
Много е ненормално да честитиш хубав повод на съвършено непознат човек.На фолк певицата Бренда й купили джип-честито!После се омъжила-честито на 100 страница.Родила певицата Бренда-честито пак!

# 7
  • Мнения: 6 712
Хора, тука клюкарник ли е?? Ако да, що да няма такива теми?

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Много слабичко бебочето на Галенчето.Чудя се що пък в Плевен е родила,нали са от Търново?
dareland, в Плевен са по-добри докторите.

# 9
  • Мнения: 4 585
И Дафодилия роди днес - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=407482.0
Да са живи и здрави децата.

# 10
  • Мнения: 2 550
И Дафодилия роди днес - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=407482.0
Да са живи и здрави децата.

че даже българче е родила!

# 11
  • Мнения: 2 161
Това имах предвид.

# 12
  • Мнения: 2 123
Да са живи и здрави децата на трите майчета!

# 13
  • Мнения: 46 437
Браво на тях  Simple Smile

Нямам навика да ровя по клюкарските вестници и сайтове, доволна съм, че с едно кликване тук виждам кой се е размножил, без значение дали е поп, фолк или джаз певец, спортист или др.

# 14
  • Мнения: 2 161
Е,че те джаз певците тук не се размножават.Може би много свирят и пеят и нямат време.

Общи условия

Активация на акаунт