Използвате ли суплементи и какви -5?

  • 52 977
  • 735
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 6 243
L-carnitine
аминокиселини
термогенен фет бърнър
рибено масло

# 3
  • Мнения: 33
Поци, ако ми кажеш, че ще придобия стомахче като на мацката от снимката, бих опитала от всички шишенца от  шкафа. Laughing
Това вместо запис.

# 4
  • Мнения: 4 678
Поци, ако ми кажеш, че ще придобия стомахче като на мацката от снимката, бих опитала от всички шишенца от  шкафа. Laughing
Това вместо запис.
.. Wink Laughing Hug..не вярвам твоето да е по-разлино..от това на мацката Wink Laughing Peace

# 5
  • Мнения: 33
Ласкател... Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 678
L-carnitine
аминокиселини
термогенен фет бърнър
рибено масло
..какъв е бърнъра..действа ли Grinning

# 7
  • Мнения: 4 678
..като знам как тренираш..това не е комплимент..а факт Laughing Hug

# 8
  • Мнения: 6 243
L-carnitine
аминокиселини
термогенен фет бърнър
рибено масло
..какъв е бърнъра..действа ли Grinning
Ultra ripped

Май действа. Рано е да се каже  Laughing

# 9
  • Мнения: 4 678
L-carnitine
аминокиселини
термогенен фет бърнър
рибено масло
..какъв е бърнъра..действа ли Grinning
Ultra ripped

Май действа. Рано е да се каже  Laughing
..добре изглежда..а и ..не е скъпо Peace

# 10
  • Мнения: 6 243
Добре излиза - опаковката ми е за 3 месеца.
Ами не знам за действието - опитвам се да бъда реалист - не съм влизала в зала повече от година, с бавен метаболизъм. Резултатът за първия месец е - 2 кг. мазнини и + 1 кг. мускулна маса. Добре ми се вижда, аз не мога, а и не искам бързо сваляне. За сметка на това силата се качва добре.

# 11
  • Мнения: 4 678
Добре излиза - опаковката ми е за 3 месеца.
Ами не знам за действието - опитвам се да бъда реалист - не съм влизала в зала повече от година, с бавен метаболизъм. Резултатът за първия месец е - 2 кг. мазнини и + 1 кг. мускулна маса. Добре ми се вижда, аз не мога, а и не искам бързо сваляне. За сметка на това силата се качва добре.
..кофеина в каква е доза..и как ти действа Peace

# 12
  • Мнения: 746
Здравейте отново.Днес дойде така чакания фет бърнар.На опаковката пише 2 пъти по 2 капсули.Но кога? Сутрин и преди тренировката,която до края ма месеца ще бъде от 2 часа, или пък вечер?

# 13
  • Мнения: 4 678
Здравейте отново.Днес дойде така чакания фет бърнар.На опаковката пише 2 пъти по 2 капсули.Но кога? Сутрин и преди тренировката,която до края ма месеца ще бъде от 2 часа, или пък вечер?
..няма значени тренировката..да ги пие сутрин и следобед Peace

# 14
  • Мнения: 746
Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт