Детски чаршафчета с ластик?

  • 1 169
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 153
Здравейте, опитвам се да намеря чаршафчета с ластик за детско легло (70 х 140), че момчето вече се върти като бясно и всичко става на топка Laughing Някой да е виждал някъде? За София питам Simple Smile

# 1
  • Мнения: 479
Купих такова миналата година от магазина Вис Виталис на ул. Иван Асен. Като го изпрах обаче, се посви доста. После намерих в едно квартално магазинче от чудесен памук и на супер цена.
  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 752
http://beborani.com/product_info.php?cPath=24&products_id=30 … sCsid=xdqoujajfav

С ластик е отвсякъде а в същото време е непромокаем...и за двете си деца ползвам такива...т.е. от повече от 4 години и съм доволна /само че аз ползвам по-малкия размер за сгъваемите легла/

# 3
Аз купих от Хиполенд на Бертони, но определено ми е малък, нищо че се води 70/140.

# 4
  • Мнения: 793
Аз купувам плат и давам да ми ги шият,като комплектче.

# 5
  • София
  • Мнения: 595
И в Джъмбо има. Купувала съм комплект за 20 лв - долен (целия с ластик), горен  (в него не ми харесва, че е просто чаршафче, а не торба/плик)  и калъфка.

# 6
  • Мнения: 1 153
Благодаря за насоките:)
Тодоран, в кой квартал е квартлното магазинче - може пък да ми е наблизо:)

# 7
  • Мнения: 479
Благодаря за насоките:)
Тодоран, в кой квартал е квартлното магазинче - може пък да ми е наблизо:)

В Сухата река.

# 8
  • Мнения: 1 153
Е, не ми е наблизо:)

# 9
  • Мнения: 1 277
По принцип има във Вис Виталис - чаршафче с ластик, плик и калъфка за вазглавница -общо към 18 лв беше.

# 10
  • София
  • Мнения: 426
В Джъбмо 2 за 10лв май бяха но има такива със сигурност

# 11
  • София
  • Мнения: 346
От "Соmo" такова чаршавче купих за 10.00лв.От 100%памучно трико и съм страшно доволна,мекичко и не се глади Simple Smile!

# 12
  • Мнения: 817
Аз мисля, че в Джъмбо съм виждала такива чаршафчета Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 4 966
От "Соmo" такова чаршавче купих за 10.00лв.От 100%памучно трико и съм страшно доволна,мекичко и не се глади Simple Smile!
И аз Комо щях да предложа.

Общи условия

Активация на акаунт