бебешка гимнастика

  • 1 456
  • 10
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 058
привет на всички!след дълго ровичкане из темите не можах да открия нищо за бебешката гимнастика Rolling Eyes.Бебчо е на четири мес. трябвали да го раздвижвам и как?като си помисля четири месеца само по гръб си е направо кошмар.правим масажи преди храна и след къпане, но има ли нещо по-активно? newsm78моля споделете как е при вас  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 013
http://www.az-jenata.com/index.php?aid=4176&page=article
Ето тук е описано как се прави,заповядай!  Peace

# 2
  • Мнения: 340
Слагай го да стои по корем.
Аз го гъделичкам по краката и той рита и се хили - ние също сме на 4 месеца.

# 3
  • Мнения: 9 973
и аз се водех от там

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 058
благодаря момичета,инфото беше абсолютно изчерпателно

# 5
# 6
  • Мнения: 544
За моето момиче (преди повече от 3 години) си купих една книжка за масаж и гимнастика за бебета. Много е ценна, защото освен обяснения, има и снимки за всяко упражнение. За съжаление след като ми свърши работа, я дадох на друга майка, която не ми я върна. Ще трябва да я подсетя. Може би и друг е попадал на тази книжка.

# 7
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
На мен масажа и гимнастиката ми ги показа мед. сестра, когато ходихме на консултации.
Беше доста изчерпателна и любезна.
Помня, че за гимнастиката ни каза, че детето трябва да е минимум 4 кг.

# 8
  • Мнения: 118
аз така и не се научих да правя масаж на бебка, но много си играех с нея Grinning
сега дъщеря ми е на 2 годинки и е страшен "живак", цялата е само мускулчета, а и проходи много рано, на 10 месеца ... пиша го, защото майка ми все ме упрекваше, че не я масажирам и не се интересувам по въпроса ....

# 9
  • Мнения: 626
И аз имам книжка с гимнастика за бебета , има снимки и всичко е показано много добре. Ако можеш си намери на мен ми я даде педиатърката , като записахме малката.

# 10
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Ето тук със снимки

http://www.letsgym.com/2007/03/05/bebe-1-6/

Общи условия

Активация на акаунт