Обувки Tendenz

  • 8 116
  • 7
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Здравейте!
След дълго чудене реших да си взема чехли от Тенденц. С доста добър външен вид и доста приемлива цена /25лв./. Дотук добре, но само след две седмици носене, телбода, с който се оказа че е пришита кожата за подметката взе да изкача, гумите по подметките да се разлепват, а под т.нар.кожа се показа нещо като хастар. След още една седмица подметката почна да се чупи и изтърква  Shocked, кожата да се къса.... Не съм чак такава немърливка, внимавам как и къде ходя, не използвам чехлите за спорт, но такова чудо - обувка да се обезобрази за по-малко от месец, не бях чувала. Много пъти съм попадала на боклуци, но съм ги ползвала поне един сезон, тези тука ще трябва да ги хвърля, докато не са ми деформирали ходилото, а и изглеждат направо смешно...   Sick
Преди малко разглеждах сайта на прословутата фирма - обувките били български, ха-ха, според мен са си баш китайски.
Още седмица са в гаранция, чудя се има ли смисъл да ходя да се занимавам...
Имате ли и вие впечатления от марката? Всичката им стока ли е боклук?  Thinking

# 1
  • Мнения: 54
Купувала съм си сандали от там, които също доста бързо се съсипаха, но пък зимата си купих ботуши, които изкараха цял сезон без да мръднат, а аз доста лесно съсипвам обувки. Simple Smile Иначе да то си им личи, че не са добре направени, но и цените не са високи, взимала съм си и по-скъпи, които са изкарвали по 5-6 обувания, но им беше изтекла гарнацията.

# 2
  • София
  • Мнения: 595
Чувала съм от позната, работела във веригата, че стоката им (обувки и чанти) идват в чували от Китай, супер нискокачествени, едва ли не на цени за килограм, по 10-на лева чувала. Тук ги поизпъват, че идвали смачкани и безформени, слагат в кутии и продават за по 15-20 лв. за чифт чехли/сандали, та до 100-на лева за ботуши и боти...  Rolling Eyes Аз лично не съм довлна от нищо, което съм имала от тях-чифт боти, които пропуснаха вода на първия дъжд и съответно се разпаднаха на съставни части; чанта, която се обели след кратко носене; чехли, които бързо се разлепват...

От нещата в този ценови клас, съм по-доволна от Спрингмастърс, поне малкото работи, които съм имала, са излизали по-сполучливи.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Марката е българска,произвежда се в Китай Peace Същия случай е и с Рънърс,които между другото са доста здрави обувки

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Длъжна съм, все пак, да кажа как се развиха нещата:
Върнах обувките в магазина за рекламация. Като видя на какво приличат, момичето се обади на управителката /най-вероятно/ и след малко ми каза да си избера други Simple Smile. Разписах се в една тлъста книга за рекламации.
Дано новите чехли издържат до края на лятото.

 

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 110
тази тема ме подсети за една моя случка.мога на кратко да я разкажа: Копувам обувки,тес е скапват за две седмици,отивам дас ги върна,продавачката казва "Хм странна работа,това се случва за пръв път!!!",глас на момиче зад мен "Значи аз съм за втори" Много смешно ми стана,но пак добре че са ти ги сменили,имала съм случай в който ми казаха че аз съм ги "съсипала"  Shocked по думите на лелята продавачка,чак ми се скара как съм ги била носила и че не съм си пазила обувките  baby_neutral

# 6
  • Мнения: 4 785
Изключително некачествени са - 2-3 чифта имах от тях, всичко се разпадна на съставни части буквално  #Crazy Ужасни боклуци, макар че хващат окото някои модели и са ниска цена и...ужасни са Sick

# 7
  • Мнения: 4 275
Преди 3 години си взех ботуши, но мисля че бяха на Фиорели. То все тая де ...
Изкараха 2 сезона!  Thinking Даже трета зима си ги поносвах чат-пат.  Намалени бяха от 100 лв на 39 лв.
Смятайте каква надценка слагат.
Едни други ботушки пак оттам - нося ги по-рядко, но още не са мръднали.
Чехлички - взех ги, че бяха намалени на 10 лв - скърцат и си стоят в шкафа. Няма да ги обуя никога.
Мокасини - пак на смешна цена - не се разлепиха, но грозно се обезформиха.
Обувчици - бели, много сладки, със звездичка с камъчета отгоре - капачките на токовете се разбиха много бързо.
Маратонки някакви - 2-3 носения до тук. Лъскави са и ми е странно да излизам с тях.  Laughing Стоят си и те в шкафа.

На база този опит: Вече не влизам в техни магазини. Не ме блазнят изобщо.

Радвам се за развръзката. Дано този чифт е по-качествен!  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт