За брачните халки

  • 4 424
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 805
Темата ми е за всички, не само за официално сключилите брак.
Носите ли си халката? А партньора Ви?
Изобщо държите ли на тези неща - един вид демонстрация на Вашата обвързаност?
Аз нося своята, а мъжа ми - не, защото му е голяма. Понякога се шегуваме, че хората ще си мислят, че ми е любовник...

# 1
  • Мнения: 2 161
Да,нося халка,но вечер я махам заедно с пръстена.А мъжът ми не я сваля изобщо.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не носим  Naughty
Моята я замених. Сега съм хвърлила око и на неговата  Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 1 517
Нем - прави ми пришка. Ще я нося да ми я разширят. Мъжа ми също не си я носи. Веднъж, ,преди 100 години се закачи за нещо и едвам не си откъсна пръста заради халката. Полсе аз я носих известно време, но ми се изхлузваше.
Мойта ми е тясна, неговата ми е широка....  Grinning

# 4
  • Мнения: 46 434
Носим. Не ги сваляме. Моята я свалих само, докато бях бременна.

# 5
  • Мнения: 516
Носим. Сваляме вечер, на сутринта пак. Много си харесвам халката като бижу. Не съм се замисляла, дали е демонстрация. Просто ми е неизменен аксесоар, който си харесвам.

# 6
  • Мнения: 4 300
Носим си ги и двамата. Той не я сваля изобщо. Аз я свалям понякога в кухнята, ако меся нещо, защото иначе ми е трудно да я почиствам от полепнало тесто.

# 7
  • Мнения: 4 187
Аз я нося, той не, не понася никакви притурки по ръцете си, включително и часовник!

# 8
  • Мнения: 3 447
Носим, не ги сваляме изобщо, не сме женени.

# 9
  • Мнения: X
Носим и двамата, не ги сваляме изобщо. Аз съм я сваляла броени пъти - при влизане в операционна например, или при специализирани медицински изследвания, където всякакви бижута са изключени. Харесвам си халката и символа, който олицетворява. Не я нося за демонстрация.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 980
Съпругът ми носи, аз - не. Доскучава ми да съм все с един и същи пръстен, обичам разнообразието.

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 569
И двамата не ги сваляме...и да искаме- не можем  Simple Smile

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 150
Аз си я нося, мъжът ми не, защото му стана малка.
Свалям я вечер. И на море не я нося, защото ме е страх, че ще я загубя във водата.

# 13
  • Мнения: 445
Не носим. Аз моята я носих докато се роди първото ни дете, после не ми беше удобно с бебе и пръстени. След това отвикнах да я слагам.  Мъж ми я носи маалко по-дълго, на него пък му пречи при работата. Абе имаме си извинения...

# 14
  • Мнения: 805
Искам само да уточня, че в думата демонстрация не влагам негативен смисъл.
Даже обратното - демонтрация на чувства, привързаност и уважение.
В такъв смисъл ми е интересно като символ на нещо такова ли възприемате халката, защо я носите? Или пък просто не се замисляте!

Общи условия

Активация на акаунт