моля ви препоръчайте ми гинеколог от софия

  • 11 890
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
момичета вече ходих при няколко лекъри,които не ми вдъхнаха доверие и направо се отчаях, някой от вас знае ли добър гинеколог, при който е ходил и прегледа с ехограф не е повече от 20-30 лв?

# 1
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Хем да е добър, хем да вдъхва доверие, хем без пари newsm78Трудна работа. Специфичен проблем ли имаш или просто си капризна?

# 2
  • Мнения: 32
еми има някои прегледи 80 лв,а нямам толкова възможност, а пък един ми каза едно друг друго и съм притеснена,затова искамм дас е допитам за няой  препоръчан,не че съм капризна

# 3
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Бременна си или просто за профилактичен преглед?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 335
Горещо препоръчвам д-р Ризова от "Торакс" (София). Супер опитен лекар и невероятно съвестен и позитивен човек! По този повод няма часове за по 2 седмици напред при нея, но чакането си струва!
Друга готина лекарка е д-р Павлова от "Света София" (на Мазнейкова) Peace

Допъление: В дните, когато д-р Ризова е сутрин, часовете от 12 до 14 са за свободен прием, а в дните когато е следобед свободния прием е от18 до 20 (но поне до 21 остава на работа). Т.е. за тогава не е необходимо да сезапише час, но е хубаво да идеш поне половин час преди началото на свободния прием за да можеш да влезеш, щото обикновено графика е назад и се чака. И това за вечерния прием говоря, за обедния няма шанс да се влезе Simple Smile
Страшно окуражително звучи няма що, знам, но д-р Ризова е един път просто...А това го знам, защото покрай двете си бременности смених 100ина лекари...

Последна редакция: вт, 23 юни 2009, 15:36 от Stelfy

# 5
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Колко ти закъснявя? Тест прави ли? Всеки гинеколог може да потвърди бременност, ако е минало достатъчно време от оплождането.

# 6
  • Мнения: 9 814
За потвърждение на бременност не ти трябва кой знае колко добър гинеколог, за проследяването е важно обаче.
Има доста солидна информация в Здравния справочник.

# 7
  • Мнения: 14
Доктор Вяра Джонгова от МЦ Лора-страхотен специалист и човек. Тя ми проследи бременността. Прегледа с ехограф е 35 лв. (поне толкова беше миналата година до м. септември, когато родих). Телефона й е 0888231895, но часове се записват на регистратурата на тел. 9530580

# 8
  • София
  • Мнения: 44 088
да, в торакс обаче трудно ще се побере в 20-30 лв...то 20 лв там е за "здравей" само.... иначе там от Д-р Ст. Нинова съм много доволна....а и не се чака Wink
моят ми взимаше 30-тина лв за преглед с ехо....поне преди, не съм ходила от коледа насам, но ако искаш ще ти дам телефон....
но за остановяване на бременност наистина няма значение при кой ще ходиш...можеш и с направлемие в някоя поликлиника...пък после вече да си намериш добър да ти следи.

# 9
  • Мнения: 32
мерси,момичета

# 10
  • Мнения: 3
Здравейте момичета. Искам да се извиня на авторката на темата, че използвам нейната, но мисля че няма смисъл да отварям нова.
Аз съм на 18 години и наскоро ми откриха 5см. киста на левия яйчник. Ползвам услугите на д-р Шишенкова от акушеро - гинекологичен център "Вяра, Надежда и Любов". Тя ми предписа 6 месечно лечение с Оргаметрил. Странното обаче е, че преди и след като ми откриха кистата не съм имала болки в ляво, а в дясно. Когато й казах за този проблем, тя ме поледна иронично и каза, че може да са хиляди неща - дори не си и направи труда да погледне на ехографа в дясно, а продължи да оглежда лявата страна. Като цяло нямам добри впечатления от нея. Молбата ми е да ми препоръчате добър гинеколо - жена, защотото на тази докторка найстина нямам доверие, а изборът на гинеколози е огромен! Благодаря предварително Flutter

# 11
  • Мнения: 17
Здравейте момичета. Искам да се извиня на авторката на темата, че използвам нейната, но мисля че няма смисъл да отварям нова.
Аз съм на 18 години и наскоро ми откриха 5см. киста на левия яйчник. Ползвам услугите на д-р Шишенкова от акушеро - гинекологичен център "Вяра, Надежда и Любов". Тя ми предписа 6 месечно лечение с Оргаметрил. Странното обаче е, че преди и след като ми откриха кистата не съм имала болки в ляво, а в дясно. Когато й казах за този проблем, тя ме поледна иронично и каза, че може да са хиляди неща - дори не си и направи труда да погледне на ехографа в дясно, а продължи да оглежда лявата страна. Като цяло нямам добри впечатления от нея. Молбата ми е да ми препоръчате добър гинеколо - жена, защотото на тази докторка найстина нямам доверие, а изборът на гинеколози е огромен! Благодаря предварително Flutter

Препоръчвам д-р Славкова, която има чосове във Вита и Фемина. Тя ми следи бременноста и раждането и съм много доволна от нея. Обяснява всичко много подробно и е много внимателна. Пращах и приятелки при нея само с гинекологични проблеми, а не бременни и те също са много доволни.

# 12
  • Мнения: 414
аз горещо препоръчвам Иван Димитров има тема за него кабинета му е на ул,Феликс Каниц ако някой се интгересува ще дам и тел, страхотен професионалист и тъй като има и друг лекар с това име държа да отбележа че доктора когото плюят в темата НЕ Е ТОЙ

# 13
  • Мнения: 82
И аз да подкрепя мнението за д-р Ризова. Вярно че е скъпо, но си струва. А все пак става въпрос и за здравето ни. Да не казвам, че може би е по-добре да дадеш повече пари за един преглед, отколкото малко праи за многократни ходения по мъките. Изключително съм доволна от Ризова и като специалист, и като човек.

# 14
  • София
  • Мнения: 269
Можете ли да ми кажете как мога да си запиша час при д-р Ризова от Торакс... В коя от двете клиники приема, за да звънна там newsm78
Само да кажа, че става дума за стандартен профилактичен преглед(цитонамазка,колпоскоп) - тя нали не е само за проследяване на бременност?

Общи условия

Активация на акаунт