Нещо с белтъци

  • 22 909
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
Момичета, имам 10 белтъка в къщи, какво да ги правя?  newsm78 Дайте ми идея, моля ви  Hug

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 618
просто и ясно- Целувки, разбира се, че целувки можеш като имаш само белтъци Peace

# 2
  • Мнения: 27 524
Голяяяям и мноооого бял омлет  Grinning

# 3
  • Мнения: 1 798
Може да ги смесиш със сирене за плънка на кифлички.

# 4
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ореховки  Peace

# 5
  • Мнения: 155
Благодаря ви момичета  Hug

Обужавам ореховки, как не се сетих  Crazy

# 6
  • Мнения: 3 268
Когато варя нишестен крем за децата,след като е напълно готов,прибавям към него разбити на сняг  белтъка.Кремът става невероятно пухкав и вкусен.

# 7
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Когато варя нишестен крем за децата,след като е напълно готов,прибавям към него разбити на сняг  белтъка.Кремът става невероятно пухкав и вкусен.

Мдаммм, само че никога не бих дала термично необработени яйца на децата си, особено лятото Naughty.

# 8
  • Мнения: 155
Момичета, чуйте мамита какъв сладолед ми псодели относно белтъците ми:
Прахче от ягодов сладолед, ония готовите, които се разреждат с 200мл прясно мляко се разбива. Към него се прибавят 4 белтъка предварително разбити със захар на вкус и към тях се добавят колкото си искате пресни ягодки. Всичко се омесва и във фризера. Да ви е сладко!  Hug

# 9
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ооооо, ще се пробва скоро Peace!

# 10
  • Мнения: 3 268
Когато варя нишестен крем за децата,след като е напълно готов,прибавям към него разбити на сняг  белтъка.Кремът става невероятно пухкав и вкусен.

Мдаммм, само че никога не бих дала термично необработени яйца на децата си, особено лятото Naughty.
Белтъците се сипват в горещия крем и всъщност не са термично необработени,защото веднага се сваряват.

# 11
  • Мнения: 155

Ой проблем  Sad Пекарска хартия, от къде мога да купя?  Rolling Eyes

# 12
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

Ой проблем  Sad Пекарска хартия, от къде мога да купя?  Rolling Eyes

Супермаркет, магазин за домашни потреби.
Абе става и без - навремето като нямаше, сега се изхайлазихме  Mr. Green - намажи само с олио тавата и готово Peace.

# 13
  • Мнения: 155

Ой проблем  Sad Пекарска хартия, от къде мога да купя?  Rolling Eyes

Супермаркет, магазин за домашни потреби.
Абе става и без - навремето като нямаше, сега се изхайлазихме  Mr. Green - намажи само с олио тавата и готово Peace.

 Wink Hug

# 14
  • Варна
  • Мнения: 777
Когато ми останат само белтъци,винаги правя "забравени" сладки.Страхотни са!Ще потърся и ще копирам рецептата,ако желаеш.

Общи условия

Активация на акаунт