Za 1-vi pat na more s deteto!

  • 494
  • 1
  •   1
Отговори
Цитат
Здравейте на всички тук,аз съм нова и искам да запо`на една актуална според мен тема-на море с малкото човече Нашата сладурка е на годинка и 5 месеца и сме решили да отидем на море,но нямам никакъв опит в това и ми се иска да споделите с мен вашите преживявания и грижите около маниците на морето.Аз мн се притеснявам да не настине и да се разболее,а move би притесненията ми са неоснователни:)но все пак ги има.ще се радвам да се изкажете по темата
Zdravejte na vsi4ki tuk,az sam nova i iskam da zapo`na edna aktualna spored men tema-na more s malkoto 4ove4e Grinning
Na6ata sladurka e na godinka i 5 meseca i sme re6ili da otidem na more,no nqmam nikakyv opit v tova i mi se iska da spodelite s men va6ite prejivqvania i grijite okolo manicite na moreto.Az mn se pritesnqvam da ne nastine i da se razbolee,a move bi pritesneniqta mi sa neosnovatelni:)no vse pak gi ima.6te se radvam da se izkajete po temata

-----------------
Пишете на кирилица.

Последна редакция: вт, 23 юни 2009, 18:47 от AnMary

# 1
  • Мнения: 1 167
Добре дошла. Моля да пишеш на кирилица. Иначе разисквахме скоро тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=398249.0

Общи условия

Активация на акаунт