Какво става със сапунките по БТВ ???

  • 3 422
  • 31
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 397
Леко съм се изнервила и ми е чудно на кой мозък му е родила главата в най пик времето да пускат сапунка и то цели 2 часа от 20-22ч. не е истина просто  #Cussing out
Търся съмишленици да се уверя, че не сме само ние двамата със съпруга ми недоволните или повредата е в нас  Tired

# 1
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 413
 Когато атовете се ритат и магаретата-т.е ние зрителите намазваме...  Mr. Green Peace

# 2
  • Мнения: 2
Moже повредата да е и във "вашия телевизор".
Американското насилие ли е по-приятнбо?
Не аз сапунки не гледам,но има някои добри сериали от съседска страна. Laughing
Но то си има отделни теми,там може да се разбере кои са най-добрите.

# 3
  • Мнения: 43
Аз предпочитам по това време сериал /който е и хубав/, отколкото криминални филми /които много обичам, но заради децата не мога да гледам/.

# 4
  • Мнения: 343
Ами по това време нищо не мога да гледам от детето Като заспи си тегля от Замундата и на спокойствие гледам Peace

# 5
  • Мнения: 6 417
Ама не може да ви се угоди на вас. Като спрат сапунките до есента...къде са ни сапунките, като пуснат 2 часа сериали, що са цели 2 часа?  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 22 867
kimbolina, турските сериали са доста по-разбични от сапунките, които сме свикнали да дават по нашите тв, и, понеже така и така върви сериалът, опитайте да го гледате, мисля, че ще останете приятно изненадани, както повечето от нас. Да ми беше казал някой, че ще зависна на сериали тип сапунки, и то турски, никога нямаше да повярвам. Ама на, сега вися и ги гледам, в момента имам тая възможност, наистина са много добри, та даже ги чакам с нетърпение. И "1001 нощи", и "Мелодията.....", и Сълзите...." и "Перла" са голяма изненада поне за мен в добрия смисъл.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 17 845
Два часа за сериал са много наистина, но ги предпочитам пред Ориндж Каунти например.

# 8
  • Мнения: 54
Прекалиха с тези два часа, а и Перлата и Мелодията са си сапунки от всякъде. Simple Smile 1001 нощи и Сълзите са доста по-подходящи.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 397
Доста разнообразни мнения което ме радва  Hug
Сега да се доизкажа
kami69 Не съм казала никъде, че искам да гледам Американско насили, но има доста хубави Български филми, който могат да пуснат, мисля, че това си е жива сапунка и при положение, че дават през деня поне над 3 такива сапунки вечер могат леко да се спрат  Tired

Аз предпочитам по това време сериал /който е и хубав/, отколкото криминални филми /които много обичам, но заради децата не мога да гледам/.
Да ето това имах предвид  Peace

Мечтание И аз с две деца ми е трудно да гледам нещо, макар, че по това време ако е хубаво времето сме още навън, ама тази седмица ми изненада и затвори вкъщи дъжда и към 20ч. вечеряме та успявам да хвърля по едно око, ама бях неприятно изненада от сапунката която е и 2ч.

# 10
Не че взимам страна, ама в крайна сметка има още поне стотина канали. На мен нещо като не ми харесва, сменям канала. Whistling

# 11
  • София
  • Мнения: 3
Не че взимам страна, ама в крайна сметка има още поне стотина канали. На мен нещо като не ми харесва, сменям канала. Whistling
Peace въпрос на личен избор Hug

# 12
  • Мнения: 458
Лично на мен ми е по приятно да  гледам този сериал пред ВИП Брадър например!
Но сериала, който заслужаваше наистина да бъде даван в 20.00 часа е "1001 нощ"!  За тези, които не са го гледали, почва по Диема Фемили, на 29.06 от 20.00 часа!
Kimbolina, гледай и няма да съжаляваш нито за миг!  Peace Peace Peace

# 13
  • Мнения: 458
Не че взимам страна, ама в крайна сметка има още поне стотина канали. На мен нещо като не ми харесва, сменям канала. Whistling
като не намеря нищо по българските - те ти руските - супер фирми.

# 14
  • Мнения: 2 068
по-добре сапунка от колкото някое реалити или състезание или игра в които само ни казват: -ГЛАСУВАЙТЕ за този или онзи........за да спечели.

Общи условия

Активация на акаунт