Отговори
  • Мнения: 1 877
Приятелка съвсем случайно попаднала на снимка на съпруга ми в гепиме.Онемяла от изненада,тя му писала и той и отправил неприлично предложение.Разбира се тя ми каза и аз проведох разследване и се уверих,че това не е моят мъж.Съответно аз си направих регистрация и уведомих екипа на сайта (вече няколко пъти),писах и на "човека",който си е сложил снимката на съпруга ми за аватар.Е,отговор от никого,а снимката нагло си стои. Към кого друг можем да се обърнем? Моля давайте съвети!   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 430
бъди по-настоятелна към екипа на сайта.досаждай им дано се вземат малко в ръце.
а от къде все пак е намерил снимка на мъжа ти?

# 2
  • Мнения: 2 590
Странно защо администраторите не са махнали снимката. newsm78 Преди време един мой познат беше видял моя снимка в сайт за запознанства(Елмаз). Влязох писах им и на другия ден снимката я нямаше.

# 3
  • Мнения: 4 120
По- настоятелно към админите на сайта. На мен ми се беше случило преди около 4 години в елмаз, с мои крадени снимки, след това и в гепиме се появих. В началото не реагираха, после го изтриха. Сега имам навсякъде официални профили и проблемът е решен:)
 Няма какво да се занимаваш с крадеца на самоличности, досаждай на админите !

# 4
  • Мнения: 1 877

а от къде все пак е намерил снимка на мъжа ти?
Той е художник и снимката му присъства на доста места из нета.И аз съм много очудена,след толкова сигнали от моя страна, как още на са махнали снимката

# 5
  • Мнения: 4 120
Ако е удобно изпрати ми ника на този мъж, аз ще влеза от моя профил- има опции самите потребители да алармират за фалшиви профили.

# 6
  • Мнения: 2 829
егати случая Thinking
Дано се реши проблема по-бързо

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Пиши му и се срещнете. Тогава му кажи, че не е същият от снимката, а може и да се окаже, че изображенията съвпадат....

# 8
  • Мнения: 1 877
Пиши му и се срещнете. Тогава му кажи, че не е същият от снимката, а може и да се окаже, че изображенията съвпадат....
И ние така го мислехме,но щом се предтавя под чужда снимка,едва ли ще се навие на среща.И със сигурност изображенията няма да съвпаднат - просто по времето когато оня е онлайн,съпругът ми е с мен и няма как да е в гепиме

# 9
  • Мнения: 1 877
Ако е удобно изпрати ми ника на този мъж, аз ще влеза от моя профил- има опции самите потребители да алармират за фалшиви профили.
Аз точно по този начин алармирам вече за не знам кой път.Ще ти го пратя на лични

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Как се процедира: пишеш им пак като предложиш да качиш снимка на мъжа ти, на която държи лист хартия, на който пише "Това съм аз", за да докажеш, че не лъжете.

След това, много упорито почваш да им звъниш на телефона, който ще ти дам на лични и настояваш за решаване на проблема.

# 11
  • Мнения: 5 370
Оле, Хелта, добре, че сте се изяснили какво/що с мъжа ти, щото си представям какъв търкал би могъл да се случи от подобна история. ooooh!
Дали някой не го прави нарочно, с цел да ви скара??? Вече всичко допускам на този свят.... Tired

# 12
  • Мнения: 212
Аз като ви разправям да не си споделяте лична информация в интернет, още по-малко пък да си слагате снимки насам-натам, а още по-малко пък да слагате снимки на децата си, на вас майтап ви се струва. Ето поредното доказателство че човек трябва много да внимава със снимки и лична информация.

# 13
  • Мнения: 1 877
Аз като ви разправям да не си споделяте лична информация в интернет, още по-малко пък да си слагате снимки насам-натам, а още по-малко пък да слагате снимки на децата си, на вас майтап ви се струва. Ето поредното доказателство че човек трябва много да внимава със снимки и лична информация.
  Peace И аз избягвам на децата да слагам,ама той мъжо го отнесе  Crossing Arms

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз като ви разправям да не си споделяте лична информация в интернет, още по-малко пък да си слагате снимки насам-натам, а още по-малко пък да слагате снимки на децата си, на вас майтап ви се струва. Ето поредното доказателство че човек трябва много да внимава със снимки и лична информация.
На мен ако ми се случи подобно нещо, изобщо няма да се ядосвам. Оставям нещата така. Онзи/крадецът на снимки/ все някога ще го разберат, що да си хабя нервите и времето да се занимавам да се моля за да му махнат снимката. Да си стои, не ме бърка.
Може би само от любопитство бих поискала среща, както и предложих на авторката.

Общи условия

Активация на акаунт