Яз. Батак

  • 862
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Накоя мама ходила ли е там и какви са и впечатленията. Таткото иска да се отдаде на риболов и аз се чудя да заминем ли с него и ние с малката. Видях доста вили и бунгала, но ми се иска да намеря хотел или къща където да има възможност детето да играе.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 154
Ние ходим много често, месността се нарича "Цигов чарк" - пусни си я в гугъл и ще видиш доста предложения.
Отсядаме в станцията на ВМИ и затова не мога да ти препоръчам хотел или вила от опит, но виждам, че непрекъснато се строи и има много възможности. Много е красиво там, за деца е супер.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 677
Ами там си е скучно ако сте сами, като се има предвид, че таткото ще е за риба по цял ден... Иначе е много спокойно местенце, далеч от шумните курорти, няма развлечения, освен ако в самия хотел не предлагат нещо. Повечето места за преспиване са малки вилички, наблъскани една до друга в гората или хотели съвсем близо до язовира; общо взето няма заведения за хранене. Иначе има много места наоколо, докъдето може да се пътува на екскурзия /например пещерата Снежанка - красота  Peace/, обаче зависи дали обичате да пътувате и колко е голямо детето. Ние чак до Доспат и Триград ходихме, приказно красиво е, но е по-далеч. Пък то и вашата цел е друга, де...риболов и релакс  Laughing. С няколко думи - спокойствие, скука и природа, далеч от представата за лукс. Поне това е моето мнение. Хотел не мога да то препоръчам, /имаме ведомствен/, само отвън съм ги виждала. Предполагам в гугъл има избор, а и много се строеше миналото лято, може да има нещо ново и хубаво.

# 3
  • Мнения: 250
Ние миналото лято почивахме на Цигов Чарк и бяхме тук: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=279666&pid=7275687
Останахме много доволни.

Общи условия

Активация на акаунт