Плащане на сметки чрез интернет?

  • 2 119
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 049
Здравейте, момичета Simple Smile

С приятеля ми живот и здраве, ще заживяваме заедно скоро, като довършим един доста изморителен ремонт.  Heart Eyes  Тъй като явно не сме от най-организираните -  и на двама ни времето все не ни стига, а и смятаме, че е лукс да го пропиляваме по опашки и т.н. , ни се ще да плащаме сметките по интернет.
Да, ама как става това?
Искаме ако може всичко - ток, кабелна (сигурно ще сме с Булсатком или Евроком с телефон и интернет пакети), парно и... май друго няма, да се плащат с няколко щраквания на мишката. Flutter И да забравим за разправии и ходения насам-натам.
Много моля, някой с опит или познания по тази част да сподели, като се извинявам, ако е обсъждано, но не открих.

# 1
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Няма проблеми, от години плащам всичко по интернет, само градината в брой.
https://www.epay.bg/

# 2
  • Мнения: 1 849
Влизаш в Еpay и има подробно описание кое как. Въвеждат се клиентските номера на потребителя.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 296
Например с разплащателна сметка в банка(ДСК,например) и онлайн банкиране.Супер лесно е.

# 4
  • Мнения: 5
Ние също си плащаме сметлите чрез ДСК. Доволна съм от предоставената от тях услуга. Лесно, бързо, точно и най-важното пестим много време.

# 5
  • София
  • Мнения: 591
https://www.epay.bg/ e това е истината за да не ходиш да висиш по гишетата.

# 6
  • София
  • Мнения: 591
Може и без разплащателна сметка. Трябва да си регистрираш само някоя дебитна карта дето получаяваш напр. зааплата или от др. място пари и си плащаш всичко пре ипейя. Те ти дават и съобщение което е за дължимите плащания. Нетрябва да забравяш, обаче че трябва да плащаш всеки месец сметките, защото ако не го правиш трябва да ходиш да си платиш на каса, което е кофти.

# 7
  • Мнения: 1 919
https://www.epay.bg/ e това е истината за да не ходиш да висиш по гишетата.
Mr. Green и аз плащам през ИПЕЯ.

# 8
  • Мнения: 593
Например с разплащателна сметка в банка(ДСК,например) и онлайн банкиране.Супер лесно е.

Да, и ние си плащаме всички сметки по този начин, супер удобно е!!!

# 9
  • София
  • Мнения: 139
Аз ползвам онлайн банкиране към сметката, която имам в една банка. Супер удобно е, вече 3 години плащам всичко по интернет. Така е и доста удобно да си следиш разходите.

# 10
  • Мнения: 213
EPAY  - не съм имала проблеми досега.

# 11
  • Мнения: 656
Например с разплащателна сметка в банка(ДСК,например)
От 2-3 години си плащам сметките така и досега не съм имала никакви проблеми. Peace

# 12
  • Мнения: 801
Не рискувай, а отиди в банката и поискай ползване на онлайн банкиране. Банката ти дава кодови листи или кодов апарат, което ти гарантира, че без този код, никой не може да оперира с пари от сметката ти. Кодовете се сменят през минути и на всяко плащане са различни. Плащанията се извършват директно, чрез страницата на банката и като такива се гарантират като сигурни. (е не и ако си загубила или предоставила кодовите си листи си на някого).
Най- сигурни са плащанията чрез карта в ТАН уред, тъй като там се въвеждат данните по сметката, която се извършва и тогава се генерира код.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 907
Аз плащам сметките през epay от няколко години.

# 14
  • Мнения: 31
От години плащам през www.epay.bg  и съм супердоволна - битови сметки, кредити, данъци- всичко. Даже с мъжа ми скоро си говорихме, че ако (не дай Боже) ми се наложи да плащам нещо в брой - не знам къде да отида.

Общи условия

Активация на акаунт