80% скъсена шийка в 35 -36 седмица,да си стягам ли багажа?

  • 5 128
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
вчера ме прегледаха и ми казаха 80 % шийка и 2 см разкритие-утре влизам в 36 седмица.това ми е втора бременност,дали ми остава още малко?благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 9 814
19 дни с първата бременност бях с паднала тапа, 3 см. разкритие и почти изгладена шийка.
С втората бременност така се разхождах само 9 дни.
Така че, всичко е индивидуално!

# 2
  • София
  • Мнения: 4 035
Във всички случаи ти остава още макло - максимум 4 седмици Simple Smile Шегувам се  Hug Според мен няма да чакаш още дълго, самите лекари не ти ли казаха Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 128
ами каза ми че сигурно няма да изкарам до 30юЛИ

# 4
  • Мнения: 919
Стягай се. Grinning

# 5
  • Мнения: 6 274
Аз бях с 5см. разкритие, постоянни контракции и изгладена шийка в продължение на 3 дни, когато раждах първия път.
При всеки е различно, но си мисля, че до 30 Юли наистина няма да издържиш.
А главичката на бебето в каква позиция е?
  Thinking

# 6
  • Мнения: 128
ами надолу е

# 7
  • Мнения: 222
то багажа ти по принцип като влезеш в 9 месец трябва да е стегнат.може всеки момент да изкочи.ама то си знае когато му дойде времето .да ти е живо и здраво и всичко да мине безпроблемно.успех Peace

# 8
  • Мнения: 919
Успешно раждане и от мен и ще чакаме да се похвалиш! Wink Hug

# 9
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Я си стегни багажа за всеки случай. Можеш да се влачиш така с дни и седмици, може и утре да родиш.

# 10
  • Мнения: 707
Какъв е проблема да си стегнеш багажа? Аз родих в 36 г.с.. Споко, всичко ще е неред!

# 11
  • Мнения: 445
Я вземи и си го стегни  Laughing А кога ще се случи никой не може да ти отговори. Аз сега преди второто раждане бях точно месец с 2 - 2,5 см разкритие, едър плод (роди се 4370) и бебо беше толкова ниско, че ми се струваше, че ще изпадне. Всички ме чакаха да родя всеки момент, но аз се заинатих  Laughing и родих точно на термин.

# 12
  • Мнения: 1 354
Във всички случаи ти остава още малко така, че може да стягаш багажа Simple Smile
Успех!

# 13
  • Мнения: 1 131
Да,малко ти остава,но зависи какво разбираме под малко 3 дни или 20 дни  Peace

# 14
  • Мнения: 9 973
стягай се

Общи условия

Активация на акаунт