Пъпчици по корема

  • 5 428
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
Излязоха ми ситни пъпчици по корема, които сърбят отвратително много и не се издържа.. гледам и че по едното коляно са почнали Sad(( какво ще да е това??

# 1
  • Мнения: 718
Същото ми се случи като получих алергия. Върви на дерматолог, той ще ти каже как да се лекуваш. Аз изчаках само 1 ден и док каза, че много съм закъсняла - 1 седмица ми боцкаха д-то, за да се отърва от тях  Outta Joint Дано твоят случай да е различен и да се разминеш леко  Peace

# 2
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Да не е нахапано или полазено от някакво насекомо Rolling Eyes?

Виж, тук можем само да гадаем, най-добре иди на лекар, за да знаеш какво е и евентуално с какво можеш да мажеш...сега освен ментолов спирт да облекчи сърбежа...

# 3
  • Мнения: 1 227
Прилича на някаква алергична реакция, отиди на лекар Peace

# 4
  • Мнения: 2 521
На дерматолог или кожен лекар отивай.Нещо козметика ако си сменяла,или от храна.

# 5
  • Мнения: 1 305
С нещо мазала ли си се?
Като  бременна си бях взела едно детско олио да си мажа корема, и на втория ден целия ми корем в ситни пъпчици.  Спрях да се мажа с него и веднага кожата ми се успокои и пъпчиците изчезнаха.
Но и най добре се консултирай с някои лекар.

# 6
  • Мнения: 118
Може да е от бълхи, има не само животински, но и дървесни,  хапят точно по корема, отзад на кръстта, около колената и глезените. Страшно много сърби, пъпчиците са ситни и червени. Може да ги намажиш с Фенистил гел, облекчава сърбежа, а иначе изчезват до 2 седмици.

# 7
  • Мнения: 1 740
Като бях бременна си купих  едно детско олио да си мажа корема, и на втория ден целия ми корем в ситни пъпчици.След като спрях да се мажа изчезнаха сами.Най-добре иди на лекар.

# 8
  • Мнения: 626
Най-добре отиди на лекар причините може да са много.
Аз Имах такива пипчици и се оказа че е от нерви- Нерводермит (или нещо такова) . Мазах ги с крем Здраве , защото ме беше страх да ползвам други кремове.

# 9
  • Мнения: 6 274
Отиди на лекар, защото ние няма как да видим, а и да видим, едва ли ще можем да ти кажем какво точно е провокирало появата на тези пъпчици.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт