"Eureka"

  • 10 881
  • 214
  •   1
Отговори
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Не може да няма фенове на този сериал, много е свеж, но проверих с търсачката, нищо не открих и затова реших да пусна тема за него Wink.Има излезнали цели 2 сезона и няколко епизода от 3-ия сезон, който ще продължи да се излъчва през юли Heart Eyes.

                                            

Малко за сериала:


## Резюме : След края на Втората световна война Айнщайн убеждава президента Хари Труман, че бъдещето е в ръцете на учените, а не на войниците и в резултат е създаден свръх-секретен град, наречен Еврика, където да живеят и творят най-големите мислители на нацията. Създадена е идилична атмосфера за работа и отмора на гениалните учени и техните семейства. Създаден е град, наречен Еврика, който не присъства на никоя карта или поне не на тези без гриф "Строго секретно". Град, чиито жители са "отговорни" за всяко по-сериозно откритие в света за последните 50 години.



Но никое общество не може да бъде идеално. След половин век в изолация чисто човешките чувства като несподелена любов, професионална завист, пристрастяване и депресия, изправят живеещите в Еврика всекидневно пред най-различни предизвикателства. Обичайните за всеки друг град проблеми обаче, в комбинация с гениални жители и неограничени ресурси, често водят до катастрофални последствия. Именно тук, където се сблъскват човешките слабости и най-съвременните достижения на науката, започва Еврика.

Линкове, откъдето може да си свалите 3-те сезона:

1-ви и 2-ри сезон - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=105530&hit=1

3-ти сезон - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=165501&hit=1

                                                

За тези, които искат да научат повече за сериала :

http://www.scifi.com/eureka/

На тези, които чуват за сериала за първи път , пожелавам приятно гледане  bouquet!

А с тези, които вече са му фенове, се надявам да си общуваме в тази тема Wink.





Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 10:04 от Аелис

# 1
  • София
  • Мнения: 5 826
О, любимият ми сериал  Heart Eyes

Аелис, с теб пак се засичаме  Laughing
Ти изгледа ли го целия?

Всъщност на 10-ти юли продължава трети сезон, а не започва четвърти.

# 2
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Amidala , то аз от теб май чух за този сериал, за което съм ти много благодарна  bouquet.Не съм го изгледала, до 7 еп. съм на 1-ви сезон, но още от първия епизод се "влюбих" в сериала Crazy.Много ми харесва, и кастинга е много сполучлив/ много ми харесва бившия на Алисън и шерифа Wink/, а колко се смях, когато "умната къща" не искаше да пусне нашето момче, защото е закъсняло за вечеря Joy.

Аз останах с погрешното впечатление, че 3-ти сезон е завършен, тъй като го има в един торент в замунда newsm78.А на сайта прочетох, че новите епизоди ще са през юли и реших, че тогава започва 4-ти сезон Rolling Eyes.Сега ще редактирам началния си пост.

Та така, може да се каже , че съм нова в света на Eureka и имам още много за гледане, докато изгледам епизодите, които са излезнали до момента, ще започнат новите Heart Eyes.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 826
Много ми е забавен сериала, особено лудите учени и техните изобретения  Crazy
А пък шерифа ... ммм  Blush

# 4
  • Варна
  • Мнения: 472
любим сериал  Heart Eyes

забавен, лек, симпатични актьори  Flutter
незнаех, че се почва 3-ти сезон. супер  Hug

/между другото има една реклама по ТВ-то на някакви сокове май беше -  взели са мотив от мелодията на сериала. всеки път като я чуя рекламата и се сещам за този филм/

# 5
  • София
  • Мнения: 235
Много е свеж сериала, ние сме големи фенове. С нетърпение очакваме новите епизоди.

 newsm10 newsm10 newsm10

# 6
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Супер, заформи се фен клуб Heart Eyes.

EliZ ,Pampita , наистина е много свежо сериалчето - забавен, разтоварващ и актьорите наистина са много сладки - много се веселя, когато мацката - помощник-шериф почне да гледа лошо и да търси някоя "малка" пушка Joy.

Amidala , те лудите учени и техните изобретения правят този сериал уникален, наистина са впечатляващи творенията им, само секси психиатърката нещо май е от лошите, не мога да схвана още какво точно прави, шпионаж сигурно, но има време, може би като изгледам двата сезона ще ми се изясни ситуацията Wink.Харесва ми , че фантастичното се съчетава с криминална нишка, интригуващо е Heart Eyes.Пък и романтични нотки има - с две думи всичко, което харесвам в сериалите, присъства тук newsm10.

П.П.Pampita ,много ми харесва аватара ти, като фея от приказките, или пък елфка Wink.

# 7
  • Мнения: 1 775
Оп, и аз тук, голям фен съм на сериалчето. Развитието спря на много интригуващо място и чакам с нетърпение новите епизоди да видя как ще се наредят нещата.

# 8
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 440
Аз също го харесвам - лек и неангажиращ сериал Peace

# 9
  • Мнения: 3 575
Любимо сериалче ми е - винаги забавно и разтоварващо.  Peace
Радвам се да разбера, че ще продължат сериите.

# 10
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Има ли някой като мен, който да не е изгледал всичките серии, излезнали досега?

Stitch Robson , аз съм стигнала само до 7 еп., то досега епизодите са всякаш " всеки за себе си", но след като казваш, че развитието е спряло на интригуващо място, значи ще има "свързаност" Wink.Сега нямам търпение да стигна до "интригуващото място" Crazy.

Miriel , напълно съм съгласна с теб - лек и неангажиращ е сериала  bouquet.

Nadia79 , и аз се радвам , че ще има нови серии  bouquet.

# 11
  • Мнения: 1 775
Да, има развитие, не остава всеки епизод за себе си, и живота на главните герои се променя също.

# 12
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Да, има развитие, не остава всеки епизод за себе си, и живота на главните герои се променя също.

Супер, значи става още по-интересно newsm68.

# 13
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
И на мен много ми харесва.  Grinning По принцип не си падам по сай фай сериали, този щях да го подмина, но като видях, че е и комедия изгледах пробно първата серия и страшно ми хареса!
Къщата е голям образ  Laughing
Аз съм до средата на 2ри сезон, винаги чакам да се съберат повечко серии, за да ги изгледам с кеф.

Чудно как никоя бг тв не го е купила до сега, много е добър сериала!

# 14
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
ванесса йо , точно това и аз се чудех - как така не го излъчват по никоя от телевизиите newsm78.И мен къщата много ме весели Joy.

Аз току що изгледах 7-ми епизод, тъкмо се зарадвах, че Зоуи си намери гадже и тя стана една ..... Rolling Eyes.Иначе много ми хареса едноминутното събрание, което буквално се оказа "общо" , както и че в Еврика, когато шефа каже "Скачай" питат "По каква траектория" Joy.Бързо забравям бисерите , които ръсят, трябва да си ги записвам smile3523.

Сега се каня да изгледам и 8 еп. Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт