95/60 кръвно -дали ще ми откажат епидурална?

  • 1 992
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
имам голям проблем-научих че при ниско кръвно мозе да не ми сложат епидурална.аз не мисля да разждам нормално но ако стане така и не ми сложат ще трябва да ги убия #2gunfireпишете някойзнае ли нещо по въпроса

# 1
  • Мнения: 288
Не би трябвало . Аз бях с такова кръвно през цялата си бременност и дори с по-ниско , никой не ми отказа епидуралната Peace

# 2
  • Мнения: 118
Няма такова нещо, аз съм с кръвно 90/60, което запазих и по време на бремеността, родих с епидурална Peace

# 3
  • Мнения: 636
Хайде, спокойно, не ги убивай  Grinning

И моето е ниско, а по време на секциото падна до 40 на 20, съответно ми биха  спешна инжекция, за да заработи сърцето  Grinning

# 4
  • Мнения: 128
ole 40\20 направо ме уплаши

# 5
  • Мнения: 5 183
Говорила ли си за тов3а с лекаря си?

# 6
  • Мнения: 128
ами не -от начало беше 90/60 после стана 110 /60 и сега последния път ме изненада като беше паднало пак на 95/60

# 7
  • Мнения: 10 983
Моето кръвно е същото - 90/60, 95/60. Въпреки това родих със секцио и епидурална, и изобщо не е ставало на въпрос, че тази упойка не е подходяща за мен. По време на операцията всичко беше наред, кръвното ми не е падало застрашително ниско и се чувствах отлично.
Леко раждане!

# 8
  • Мнения: 1 475
И аз съм с такова кръвно, но родих при кръвно 100 на 60 пак  е ниско, не е имало проблем!! Peace

# 9
  • Мнения: 820
Не би трябвало . Аз бях с такова кръвно през цялата си бременност и дори с по-ниско , никой не ми отказа епидуралната Peace

И при мен така  Peace

# 10
  • Мнения: 2 005
Винаги съм била с ниско кръвно.И през бременността.Не беше проблем да родя със спинална и епидурална упойка.

# 11
  • Мнения: 2 013
Не би трябвало да ти я откажат.

# 12
  • Мнения: 591
няма причина да ти откажат  Peace

# 13
  • Мнения: 3 092
Аз не разбрах с доктора ти все пак обсъди ли го  newsm78

# 14
  • Мнения: 1 045
ами кръвното не е константа,ти откъде измисли че със същото кръвно ще влезеш да раждаш?
На момента има кой да ги решава тези неща,тук едва ли ще ти гарантираме какво ще се случи по време на раждането.
Късмет и за тези неща говори с лекаря а не с форума!!!

Общи условия

Активация на акаунт