лапароскопия др. Попов

  • 2 560
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте!
Трябва ми информация за лапароскопия при др. Попов.
ако няой има информация моля нека пише!!! Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 9 429
За кой град става на въпрос?Защото познавам поне 3-ма Д-р Попов.Дай повече инфо за него.

# 2
  • Мнения: 4 970
Ако говориш за Николай ПОпов от Шейново-това е човека за лапарото Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 75
Да, ако искаш да го избереш за лапароскопия е много добър избор. Аз съм имала две операции при него, наистина прави най-доброто за теб и няма да сгрешиш в избора си. Сега съм малко негативно настроена към него, може би защото разбрах, че и той е комерсиален. А ходих на платени прегледи при него цяла година (и то платено всеки месец) и така и не пожела да ми помогне с никакво лечение, просто си установяваше нещата и толкова, а накрая като трябваше пак да се оперира, не отговаряше на телефона. Може би чакаше да му дам още пари, въпреки че плащам 950 лв за избор на лекар в Шейново. След втората операция дори не можех да го намеря, за да ми каже от кога мога да правя опити за забременяване и какво са ми правили на операцията, наложи се да обикалям с оперативния протокол, за да разбера, че ми го няма единия яйчник.
Това е моето откровено мнение за него, добър лекар оператор, можеш да заложиш на него....но за лечение и някаква терапия..трябва да намериш някой друг специалист!  Peace

# 4
  • Мнения: 8
Благодяря ви за отговорите момичета, но аз май ще се откажа от лапарото при него. От началото на юни се мъча да си запиша час при него и весе ми отказват с някакви глупави отговори. Сега съм се насочила към Токуда, имам записан час за тази седмица.
п.с.  за Попов от Шейново става въпрос.

# 5
  • Мнения: 1 949
Темата е стара, но случайно попаднах на нея.

dilyana84 и teodopa, през лятото и част от есента д-р Попов не е бил в България. Причините - здравословни.

Аз търсих дали някой е пуснал клип с участието му в Денят е прекрасен този месец.  Rolling Eyes Така попаднах на тази тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт