повръщане от време на време

  • 1 032
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 820
Моля за мнение,защото се притесних и то много.
Вчера взех дъщеря си от яслата.Всичко беше добре.Яде,играхме на люлките,нямаше проблеми.Вечерта яде както обикновенно.Изяде куп неща,нахвърли се на един кашкавал и от него изяде доста.Вечерта легна и към 3 часа през ноща и се догади.Не успя да повърне,след което заспа.Сутринта към 7 часа обаче повърна.Не много,но....Закуси една препекана филия хляб с малко сирене,после хапна солети....Мислех да я водя на лекар,но тъй като цял ден не се повтори реших че е било от кашкавала.Че си е натоварила стомаха.За обяд и направих пюре от картофи и моркови,варени,без сол,и друго.За вечеря яде кисело мляко с бисквити.Изяде го към 21 и към 22ч легна.Уж всичко нормално и сега преди малко пак повърна./доста този път/ ooooh!Не знам какво става.Вирус ли е пак,или нещо друго.Утре ще я заведа на лекар още сутринта ама много ми е притеснено.Сложих и свещичка Вомакур,поне да спи спокойно.Обаче не знам за какво става въпрос.
Направо ми е черно пред очите вече.Миналата седмица беше с вирус.Т една седмица и цялата уста в афти.Тази седмица това.Какво да я правя.Ми то така направо имам чувството вече че ще я изпусна...... Cry
Помагайте момичета,моля ви!

# 1
  • Мнения: 1 820
айде де никой ли не знае,на никой ли не му се е случвало  Cry

# 2
  • Мнения: 15 619
Ако не е от храната в яслата или в къщи, може да е вирус...
Скоро не се е случвало на моите юнаци, но да, обикновено точно така се получава, като че ли от нищото им се гади, повръщат еднократно и после нищо повече.... Давам препечени филийки, сухари, сирене, варени картофи, а на следващия ден и банани. Дано да  е отминало при вас!

# 3
  • Мнения: 530
Според мен става въпрос за вирус. Моята дъщеря миналата година кара два пъти такова чудо. И аз го оприличих като повръщане от време на време. Яде, цял ден нищо, после повърне. Два дена нищо и на третия пак повърне. Догаждаше й се от нищото. Така цяла седмица.

# 4
  • Мнения: 923

Миналата седмица и на нас ни се случи , повърнала на градината няколко пъти , когато я прибрах у дома нищо и нямаше и аз си помислих че е фалшива тревога , обаче на другия ден се събуди с хрема Shocked

# 5
  • Мнения: 7 201
айде де никой ли не знае,на никой ли не му се е случвало  Cry
Писала си по нощите,затова. Wink
А иначе на въпроса-може и да е вирус,а може и да не е... Rolling Eyes При всеки случай можеш да вземеш от сиропчето Натриев цитрат и да й даваш.Скорошно оправяне на малката. Peace

# 6
  • Мнения: 1 820
айде де никой ли не знае,на никой ли не му се е случвало  Cry
Писала си по нощите,затова. Wink
А иначе на въпроса-може и да е вирус,а може и да не е... Rolling Eyes При всеки случай можеш да вземеш от сиропчето Натриев цитрат и да й даваш.Скорошно оправяне на малката. Peace

Ходихме на лекар.Вирус е.Взех и сока на Хип,този с натриевия цитрат,давам и Вомитус Хил/на капки/.От снощи не е повръщала,но направо ме е страх да легна. ooooh!Снощи повърна 3 пъти.След капките не е повръщала повече,Дано това да беше този път,че направо не знам вече  ooooh!Отслабна от последния път /преди 3 дни с Т/а сега и това Cry

Общи условия

Активация на акаунт