Хистероскопия-секс след колко време може

  • 15 563
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравеите момичета вчера ми правиха хистероскопия искам да попитам след колко време може да се прави цуни гуни защотото доки ми каза че след премахването на полипа трябва да наблегна на секса и имам голям шанс да стана мама иначе инвитро моля за савет

# 1
  • Мнения: 18
И при мен беше отстранен полип на  цирвикалния канал, питането ми е след колко време ще се оправи и кока мога  премина  кам стимулация за ин витро.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
Радич, ние след моето хистеро правихме секс след 2 седмици. Но аз имах и лапарскопия и това ми придаваше всъщност дискомфорта. Иначе ако се чувстваш след няколко дни добре, пробвайте лекичко и нежно  Wink

# 3
  • Мнения: 15
Здравеи много благодаря за сьвета трябва да пробвам можеби точно тогава да стане стискаи палци  newsm10

# 4
  • София
  • Мнения: 52
    радич, правиха ми хистероскопия началото на март месец, със секса започнахме след около десетина дена, имах слабо зацапване преди това. Два месеца след това забременях, сега чакам бебе януари месец. Пожелавам и на теб такова щастие в скоро време! Hug

# 5
  • Мнения: 14 472
Радич, ние след моето хистеро правихме секс след 2 седмици. Но аз имах и лапарскопия и това ми придаваше всъщност дискомфорта. Иначе ако се чувстваш след няколко дни добре, пробвайте лекичко и нежно  Wink

какво значи няколко дни?!? поне 10 дена трябва да минат, лекарят не ти ли каза колко точно?

# 6
  • Мнения: 15
Здравеи не ми каза пьк и упоиката още ме даржеше смисал беше ми замаяно стана всичко много барзо защото им сваршваше работното време 20чвечерта ме изписаха надявам се след всичко да имам  EFPслед това 4 дни имах карвене и затова се уплаших малко

# 7
  • Мнения: 14 472
10 дена поне е отворен родилния канал. не трябва също така да се къпеш в море или басейн.
кървенето може да продължи и повече от 4 дни, общо взето май около десетина дена, не се притеснявай. постепенно трябва да става бледо, а не да става все по червено.
разбирам, че са те пуснали веднага, температура не са ти следили, ти следиш ли си я?

# 8
  • Мнения: 73
Аз доколкото си спомням при моята хистероскопия изчаках да минат поне 2-3 седмици , а иначе доктора ми каза че секс може и по-рано ако няма кървене , но по-добре било да се изчака следващия цикал.

# 9
  • Мнения: 15
Здравеи и аз мисля да изчакам до следващия цикал мерси за сьвета може би при всеки е различно  обаче напоследак ми пада кравното и аз мисля че от спиналната инжекция трябвало много вода да се пие а аз незнаех 

# 10
  • Мнения: 73
Здравеи и аз мисля да изчакам до следващия цикал мерси за сьвета може би при всеки е различно  обаче напоследак ми пада кравното и аз мисля че от спиналната инжекция трябвало много вода да се пие а аз незнаех 

 За каква спинална инжекция става дума, нали е хистероскопия-тя се прави с пълна упойка....или тук всеки говори за различни неща?

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
Моята хистероскопия беше оперативна и беше с пълна упойка.
На моя приятелка й правиха само диагностична хистероскпия и беше без никаква упойка.

# 12
  • Мнения: 14 472
няма значение оперативна или диагностична. в майчин дом я правят със спинална, доколкото знам навсякъде другаде с пълна Peace

# 13
  • Мнения: 15
Здравеите на мен ми правиха оперативна хистероскопия - отсраняване на полип и изчистиха матката с една дума с спинална инжекция в гьрба мисля си че от нея ми ставаше зле после та вапроса беше кого наи рано мога да започна бебеправене 

# 14
  • Мнения: 73
Да и моята беше с пълна в Шейново при Попов. Също беше за махане на полип, а също откриха и малък миомин възел, който иначе не се виждаше и са го махнали.

Общи условия

Активация на акаунт