Eзикови курсове - АВО-3 или АКЦЕНТ !!!

  • 1 248
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 255
искам да запиша големия син на курс по английски през август и се колебая между 2-те школи.... newsm78 моля който е по запознат да ми помогне в избора  Praynig
а нищо чудно да взема да изкарам и аз един летен  Peace май е крайно време  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 52
Аз ще ти препоръчам 3та НОВ СТАНДАРТ.  АВО-3 и Акецент не ми харесват.

# 2
  • Мнения: 2 255
гледах ги и тях...но курсовете им са по-дълги ...на мен ми трябва за месец август и най-много седмица от септември, тъй като момъка има и други ангажименти ... а и все пак има нужда и да отдъхне и зареди батериите  Joy
затова след толкоз ровене се чудя между тези 2-те  newsm78
за АВО четох доста положителни отзиви ...но и други.... #Crazy а пък за Акцент нищо не намерих .... та затова се обърнах за помощ тук  #Crazy Praynig

# 3
  • Мнения: 7 263
Не съм чувала нищо за Акцент, но определено за АВО-3 мога да кажа само най-добри думи.
Колкото до НОВ СТАНДАРТ, за жалост не бих могла да кажа същото като d_e_t_e_l_i_n_a_69, имах "удоволствието" да карам курс от службата при тях - загубено време и загубени пари!
Може би зависи от конкретния преподавател, но ние не попаднахме на такъв Tired

# 4
  • Мнения: 2 255
Не съм чувала нищо за Акцент, но определено за АВО-3 мога да кажа само най-добри думи.
Колкото до НОВ СТАНДАРТ, за жалост не бих могла да кажа същото като d_e_t_e_l_i_n_a_69, имах "удоволствието" да карам курс от службата при тях - загубено време и загубени пари!
Може би зависи от конкретния преподавател, но ние не попаднахме на такъв Tired
мерси   bouquet преподавателя е от огромно значение ...може би най-голямо ...но много зависи и от организацията, програмата и т.н....
вече май изчетох всичко из нета дето намерих ...днес говорих по телефона и с 2-те школи  newsm78
и май ще е АВО-3  Peace
ще взема да запиша 1-во себе си ...а големия ще го пратя на тест за ниво и да действаме докато има места  Praynig тъкмо за 2-мата може да отнесем и някоя отстъпка  Joy

# 5
  • Мнения: 52
Не съм чувала нищо за Акцент, но определено за АВО-3 мога да кажа само най-добри думи.
Колкото до НОВ СТАНДАРТ, за жалост не бих могла да кажа същото като d_e_t_e_l_i_n_a_69, имах "удоволствието" да карам курс от службата при тях - загубено време и загубени пари!
Може би зависи от конкретния преподавател, но ние не попаднахме на такъв Tired

Вие сте били на бизнес на Английски език нали? Там не са добри преподавателите но тези които преподават на децата  са мнго добри и младички до 34-5.

# 6
  • Мнения: 7 263
d_e_t_e_l_i_n_a напълно е възможно. Аз и затова конкретизирах с пример \ да точно на бизнес английски бяхме-преподавателката беше откровено слаба и незаинтересована\, за жалост във почти всяка школа има и добри и не толкова добри и откровено слаби преподаватели. Те владеят езика, но не умеят да преподават.

Добре е поне с дечица да се занимават хора със сърца и умения  Peace

# 7
  • Мнения: 52
d_e_t_e_l_i_n_a напълно е възможно. Аз и затова конкретизирах с пример \ да точно на бизнес английски бяхме-преподавателката беше откровено слаба и незаинтересована\, за жалост във почти всяка школа има и добри и не толкова добри и откровено слаби преподаватели. Те владеят езика, но не умеят да преподават.

Добре е поне с дечица да се занимават хора със сърца и умения  Peace

Учителите на децата са прекрасни. Моята дъщеря когато миналата седмици госпожата и съобщи че заминава в Испания рева 3часа защото цитирам"Няма по добър интилигентен умен и едновремено забавен човек"

Общи условия

Активация на акаунт